Про компанію

Компанія «ТЕХНОСКАРБ» - це мережа магазинів комісійної (що була у використанні) техніки. Ми займаємося як продажем техніки, так і її купівлею. Наша мережа включає більше 140 магазинів в 74 містах України. Ми продаємо і купуємо будь-яку побутову, офісну, комп'ютерну, аудіо- і відеотехніку, а також електроінструменти та товари для дому та будівництва і навіть наручні годинники.
Головна перевага покупки техніки у нас - це її ціна.
Купувати б/в техніку вигідно!
300
17 000
13 000
600
150
34
магазина в Києві
74
141
  магазин «Техноскарб»
10

Наші переваги

Чому наші клієнти обирають «ТЕХНОСКАРБ»?
Новини
Всі новини →

16.11.2018

Магазин за адресою м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 30Б закрито на ремонт.

Магазин за адресою м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 30Б закрито на ремонт.

12.11.2018

Магазин за адресою м. Чернівці, вул. Загули, 2 переїхав

Магазин за адресою м. Чернівці, вул. Загули, 2 переїхав

Відгуки про магазин
Всі відгуки →

03-10-2018, Александр

Почему при оплате товара онлайн на бонусную карточку не начисляются бонусы?
Когда оформляеш заказ всегда пишет: При наличии бонусной карты, после оплаты этого заказа, Вы получите 1050.00 бонусов. (при оплате наличными), но сколько не делал заказы бонусы не начислялись

➦ Відповідь менеджера: Добрый день, Александр. При оплате онлайн средства блокируются на карте сначала а не списываются, поэтому бонусы не начисляются при оформлении заказа. Бонусы начисляются при оплате онлайн при отправке товара. Если Вы получаете товар на нашем магазине, бонусы начисляются когда карта сканируется при покупке.

02-10-2018, Андрій

Не можу зайти в свій профіль . Пише ,що користувача не знайдено. Хоча раніше користувався і все було добре. Коли вводжу свій номер і пароль ,пише ваш номер не активний. Пароль пробував міняти , нічого не дає. Вирішіть цю ситуацію ,будь ласка ,якнайшвидше !

➦ Відповідь менеджера: Добрый день. Если не получается войти, попробуйте нажать "восстановить пароль", в форме ввести номер телефона, получить СМС с паролем, при помощи номера телефона и пароля из СМС войти на сайт.Інформація про підприємство