offline

(050) 446 07 32

Про компанію

ТЕХНОСКАРБ™ — найбільша площадка комісійної техніки

Про компанію

Залишити відгук про роботу магазину можна в гостьовій книзі

На ринку, рокiв:
15
Кiлькiсть мiст:
88
Магазинiв у Києві:
42
Б/у товарiв:
11 000

ТЕХНОСКАРБ™ — більше, ніж вживана техніка

ТЕХНОСКАРБ™ 15 років допомагає продавати і купувати комiсiйнi товари. Географія мережі охоплює більше 80 міст - від столиці до сонячної Одеси. А загальна кількість магазинів — 199.
Всі товари зібрані в каталозі за категоріями: смартфони, ноутбуки, навушники і т.д. Зайшовши в цікаву для вас категорію, можна відсортувати техніку за станом. Наприклад, щоб на сторінці залишилися тільки «майже як нові» гаджети.
Про компанію

Все, що потрібно — в одному місці

Покупки
У кожному з «Техноскарбів» техніку розумно оцінять і приймуть на комісію, або запропонують гідну альтернативу. Потім замовлення відправлять до будь-якого магазину мережі (кожен обере той, що ближче до дому або офісу), у відділення «Нової пошти» чи з кур'єром. Розрахунок виконується картками — у тому числі частинами, ніби у розстрочку, готівкою чи переказом через платіжні сервіси.
Оренда
Якщо коштовна річ потрібна покупцю або підприємству один раз чи рідко, у особливих випадках, можна обрати підходяще у розділі «Прокат техніки» — і орендувати під заставу.
Допомога з продажем
Мобільний додаток «Комісія» (працює на iOS і Android) стане у нагоді для тих, хто має намір особисто контролювати оголошення у «Техноскарбі». Комісійні товари залишаються у продажу і в роздрібних магазинах, і в онлайн-версії водночас.
Мультифункціональний сервіс «Готівковий генератор»
Допомагає закласти свій гаджет, отримати кошти у кредит, а потім повернути закладене, якщо буде бажання. Саме таким повинен бути магазин комісійної техніки майбутнього — українських аналогів сервіс не має. У одному центрі ви можете:
  • Закласти свою техніку;
  • Отримати кошти у кредит;
  • З часом повернути закладене, якщо буде бажання.

Чекаємо Вас в «Техноскарб™»!