Про компанію ТЕХНОСКАРБ™

ТЕХНОСКАРБ™ - найбільша площадка комісійної техніки

Залишити відгук про роботу магазину можна в гостьовій книзі

ТЕХНОСКАРБ™ — більше, ніж вживана техніка

ТЕХНОСКАРБ™ допомагає купувати і продавати комісійні товари. Допомагає майстерно: 10 років досвіду, 141 магазин і такі різні клієнти у 80 містах країни — від київлян та одеситів до мешканців затишних містечок на кшталт Чорноморська чи Конотопа.

Смартфони, ноутбуки та інші корисні гаджети для розваги і роботи розібрані по категоріям і легко відсортируються за станом речі. Єдиний клік — і на сайті залишаться виключно телефони «майже як нові». Для тих, хто не знайшов потрібний девайс чи встиг вдало продати набридлу техніку, працює окремий розділ із новісінькою електронікою.

Все, що потрібно — в одному місці
Покупки

У кожному з «Техноскарбів» техніку розумно оцінять і приймуть на комісію, або запропонують гідну альтернативу. Потім замовлення відправлять до будь-якого магазину мережі (кожен обере той, що ближче до дому або офісу), у відділення «Нової пошти» чи з кур'єром. Розрахунок виконується картками — у тому числі частинами, ніби у розстрочку, готівкою чи переказом через платіжні сервіси.

Оренда

Якщо коштовна річ потрібна покупцю або підприємству один раз чи рідко, у особливих випадках, можна обрати підходяще у розділі «Прокат техніки» — і орендувати під заставу.

Допомога з продаванням

Мобільний додаток «Комісія» (працює на iOS і Android) стане у нагоді для тих, хто має намір особисто контролювати оголошення у «Техноскарбі». Комісійні товари залишаються у продажу і в роздрібних магазинах, і в онлайн-версії водночас.

Мультифункціональний сервіс «Готівковий генератор»

Допомагає закласти свій гаджет, отримати кошти у кредит, а потім повернути закладене, якщо буде бажання.

Саме таким повинен бути магазин комісійної техніки майбутнього — українських аналогів сервіс не має. У одному центрі ви можете:

Більше привілеїв та ексклюзивних пропозицій для друзів торгової мережі ТЕХНОСКАРБ™

І попереду ще стільки неймовірного.»