Млинниці

 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Monobank
  Оплата частинами 4 мiсяцi

Млинниця Tefal py604612

Пропозицій (1)
2280 грн
 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Пропозиції зi знижкою

Млинниця Ariete 183

Пропозицій (1)
490 грн

Млинниця: розкіш чи справжня знахідка для родини?

Здавалося б, гаджет вкрай простий та служить лише одній меті: його призначення —  випікати млинці. Погодьтесь — не найпростіша та не найвживаніша страва української кухні. Це не модна вівсяна каша та не популярна гречана. Чи означає це, що купити млинницю — безглузда затія? Нітрохи.

Відгуки про млинниці говорять протилежне: власники використовують гаджети, щоб випікати сирники, оладки та навіть котлети. При цьому головна перевага такого методу готування — це те, що в процесі витрачається мінімум масла. Отже, шлунку така їжа дається легше. На мультифункціональності переваги не закінчуються.

Чим привабливі млинниці

- Своєю простотою. Така техніка не вимагає особливих кулінарних навичок. Ви ніколи не зіпсуєте пропорції, тому що в комплекті зазвичай є мірні склянки або ополоники, розраховані саме на вашу млинницю. Тіста вистачить вдосталь, щоб заповнити форму. Девайс сам контролює температуру. Антипригарне покриття попереджає пошкодження. Занурювальні млинниці забирають потрібну кількість тіста самостійно. Розігріту сковорідку з ручкою ви перевертаєте догори дригом та занурюєте до миски із сумішшю.

- Швидкістю. У продажу багато млинниць Tefal, які схожі на міні-печі. У таких можна випікати до шести млинців одночасно. А якщо велика кількість не потрібна — легко замінити вставну форму на ту, у якій два або одне кругле поглиблення. Такі млинці більші за розміром. Вибирайте потрібну модель в залежності від апетитів родини.

- Доступністю. Особливо якщо замовити млинницю б/у на «Техноскарбі». Навіть фірмові пристрої часто пропонують за ціною менше 1000 гривень. Але це стосується побутової техніки. Професійні млинниці від звичайних відрізняються кількістю годин, які вони можуть працювати без зупинки.