Дачний будинок

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами 4 мiсяцi
  • Пропозиції зi знижкою

Дачний будиночок Україна 3*4 м

Пропозицій (1)
21000 грн

7 причин купити дачний будиночок на «Техноскарбі»

1. Можно сублімувати накопичену «негативну» енергію у піклування про землю. Свого роду терапія, відома ще нашим батькам і дідусям з бабусями: прогнати думки про роботу, відносини, політику та інше. Поливаєте собі грядки з полуницею біля своєї даченькі. Якщо не переконали купити дачу, продовжуємо шукати аргументи.

2. Якщо хочете самостійно контролювати якість своїх продуктів у раціоні — це привід займатися власною земельною ділянкою і вивчати «городну справу». Екологічно чисті томати та кукурудза з насиченим смаком — все це можливо.

3. Дача під Києвом — це все-таки нерухомість. Один з найпопулярніших та надійніших способів вкласти гроші в сучасній Європі. Дачний дерев'яний будиночок можна розібрати і змонтувати на новому місці після переїзду (або ж за бажанням власника). Мрієте купити дачу в Маріуполі, а підходящих пропозицій немає? Можна замовити будиночок в «Техноскарб» та встановити в місті мрії (точніше, передмісті).

4. Завжди є куди покликати друзів. Та відпочивати на свіжому повітрі, не заважаючи сусідам. Розводити багаття і запікати м'ясо на решітці разом з овочами. Ідилія.

5. Якщо моральнй стан вимагає самотності, і взагалі — не бути в контакті зі світом, легко просто вимкнути телефон і залишитися наодинці з думками. У власному дерев'яному «замку».

6. Найпростіший будиночок (такі в народі називають побутівкою) не вимагає додаткового догляду. Він уже практично готовий до використання і місця багато не зажадає. Хочете — на додаток до основного будинку використовуйте. Як літню кухню, майстерню, приміщення для інструментів, сарай тощо. 

7. Покупку можна оформити в розстрочку, а ще в нашій мережі комісійних магазинів «Техноскарб» діє оплата частинами Monobank та «Приватбанку».