online

0 800 210 028

Товарів не знайдено

Здавалося б, коліщатка і твердий корпус, що надійно захищає вміст, дає привід говорити про беззаперечну перемогу валіз над м'якими сумками з тканини. Однак, якщо думати раціонально, знайдеться багато сценаріїв, де все не так однозначно. На практиці залежно від місця подорожі та довжини відпустки ситуації пасують різні типи багажу.

У Європі, наприклад, часто зустрічаються бруковані вулички. А де розкішна природа, там можна зіткнутися і з бездоріжжям — коліщаткам валізи не поталанить.

Зрозуміло, коли планується двотижнева відпустка в турецькому «олл-інклюзіві» — нічого кращого за валізу годі й чекати. Її завдання — довезти речі до шафи та лежати собі тихесенько. Але якщо доведеться кілька разів міняти міста, тягти свій гардероб з одних апартаментів до інших сходами і бордюрами — тут вже на коліщатка спиратися не варто.

До того ж, дорожню сумку можна утрамбувати досхочу — тканини мають властивість розтягуватися.

Які фактори важливі під час придбання дорожньої сумки?

* Колір. Найчастіше у магазинах можна побачити дорожні сумки у синьо-чорно-коричневій гамі, бо це найпрактичніший варіант, однак яскраві відтінки червоного, жовтого, або навіть шалено-леопардовий принт дозволять зі ста метрів безпомилково визначити на стрічці, чи ваш це багаж.

* Замки та заклепки. Ось де варто проявити максимальну пильність. Потрапите на річ огидної якості — тоді в дорозі, під натиском вибоїн чи лихих поворотів битком набита сумка може порватися, речі — вивалитися, загубитися, зіпсуватися. Підсумок відомо який — витрачені гроші і час.

* Кастомізація. Якщо ручки виявляться занадто довгими або короткими — відрядження з такою сумкою або валізою принесе хіба що головний біль.

* Виробник. Навіть купуючи дорожню сумку б/у, важливо знати, що компанія готова поручитися за свої аксесуари, дати гарантію або забезпечити заміну. Перевіряйте в Google назву з етикетки вашої сумки.