Монітор Dell E1715S (855-BBBG / 210-AEUS)

Артикул 6106
Клас товару Монитор
Стан Новий
Виробник Dell
Країна Китай
Гарантія, місяців 36
Наявність Поставка через : 1 - 2 дні

3334.00 грн

Замовити
Опис

Монітор <strong> DELL E1715S (855-BBBG) </ strong> - це відмінний вибір для користувачів, яким потрібні висока надійність і базові функціональні можливості, що допомагають підвищити продуктивність. Основні функціональні можливості: монітор забезпечує якість високої чіткості, простоту підключень і сумісність із застарілими користувацькими додатками. Надійний захист: скорочення простоїв завдяки підтримці обмеженою гарантії на обладнання та розширеного обслуговування з заміною від Dell, що діють протягом трьох років. Екологічна конструкція: монітор зводить до мінімуму енергоспоживання за рахунок ефективної світлодіодного підсвічування та технології PowerNap. Базовий набір функцій для виконання щоденних бізнес-задач.

Встановіть 17-дюймовий <strong> DELL E1715S (855-BBBG) </ strong> на робочому місці для забезпечення найвищої якості зображення практично в будь-якій обстановці. Ідеальний варіант для невеликих офісів: цей компактний монітор із співвідношенням сторін зображення 5: 4 підходить для невеликих приміщень і при цьому як і раніше забезпечує сумісність з програмним забезпеченням, для якого потрібно дисплей зі співвідношенням сторін 5: 4. Виняткова чіткість: незалежно від того, чи використовується 17-дюймовий монітор DELL E1715S (855-BBBG) в якості дисплея платіжних терміналів або в якості монітора для настільних комп'ютерів, він забезпечує найвищу якість зображення завдяки дозволу високої чіткості 1280x1024, малому часу відгуку 5 мс і колірному охопленню 85%.

Характеристики товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Перевірте специфікації (характеристики) товару безпосередньо на сайті виробника.

Купувати в інтернеті це вигідно

Навіщо переплачувати?
Якість і гарантія ті ж!

Доставка Новою Поштою

Доставка у найближче відділення Нової Пошти
Олата після отримання товару

Безпечні покупки

Усю техніку перед купівлею
можна ретельно перевірити

Інші моделі за подібною ціною
Доставка і оплата

Доставка у відділення Нової Пошти

  • Якщо вартість товару – до 2000 грн. і товар не КБТ/ГБТ (крупногабаритний товар), то вартість доставки - 35 грн;
  • Якщо вартість товару - більше 2000 грн. і товар не КБТ/ГБТ, то доставка безкоштовна;
  • Якщо товар КБТ/ГБТ, вартість доставки розраховуеться по алгоритму Нової Пошти

Оплатити замовлення можливо у віддленні Нової Пошти