Фільтри для води

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами 4 мiсяцi
  • Пропозиції зi знижкою

Фільтр для води Rosentein&Sohne wasser

Пропозицій (1)
1950 грн

Той рідкісний випадок, коли корисність гаджета не потрібно доводити, рекламувати — і без цього очевидно, чому купити фільтри для води важливо та неодмінно варто.

Будь-який житель мегаполісу хоч раз так лякався, спостерігаючи руду або коричневу воду з-під крана. Або з підозрою нюхав воду, що пахне хлоркою, або бачив густий накип на чайнику. Хтось вирішує проблему, замовляючи баклажки в пластикових упаковках, але фільтрація вдома, власними силами, за допомогою сучасних систем нітрохи не гірша, ще й допомагає економити. А також — позбутися незручностей, коли потрібно очікувати на службу доставки або знаходити час на похід в магазин, і тягнути важезні пляшки (адже не по півлітра тягати!).

Фільтри для очищення води різні. Бувають мініатюрні пристрої-глечики — такі рятують в орендованих квартирах, коли господиня не дозволяє лізти в сантехніку та встановлювати очисну систему під мийкою. Бувають колби, що усувають важкі частинки з вашого трубопроводу механічним чином, та абсорбуючі фільтри зворотного осмосу з диво-мембраною, вкрай ефективні, але дорогі.

Щоб вибрати фільтр для води правильно — краще, що можна зробити — набрати трохи рідини з-під крана в пляшку та здати її на аналіз. Оскільки якщо вам пощастило, і вашими трубами не тече жорстка і дуже забруднена вода, немає сенсу в установці преміальної системи. І навпаки.

Фактори, про які варто пам'ятати:

- Крім самого гаджета вам знадобляться картриджі або змінні циліндри. Важливо, щоб запаски було легко знайти в продажу та замінити без сторонньої допомоги. У фільтрі зворотного осмосу картриджі потребують заміни раз на 3 місяці, а мембрана — 1-2 рази на 2 роки (залежить від вендора).

- Система вимагає вільного простору під мийкою. Якщо кухня мініатюрна — можна вбудувати фільтр у настінну шафу.

- Фірмові, якісні фільтри для води тестують, щоб отримати сертифікацію в міжнародних системах (наприклад, NSF або ANSI, але є й інші).