Гіроскутери

другое

Електротранспорт - другое

Пропозицій (2)
2339.1 - 3000 грн
mini pro

Гіроскутер Ninebot mini pro

Пропозицій (1)
4000 грн
x6i

Електротранспорт Like.bike x6i

Пропозицій (1)
3040 грн
mini pro

Електротранспорт Like.bike mini pro

Пропозицій (1)
4860 грн
scv v5

Електротранспорт Inmotion scv v5

Пропозицій (1)
5470 грн
enzo

Електротранспорт Ferrari enzo

Пропозицій (2)
3500 грн
Техніка напрокат
м5 6,5

Електротранспорт Rover м5 6,5

Пропозицій (1)
2430 грн
smart lambo 8

Електротранспорт - smart lambo 8

Пропозицій (1)
2500 грн

Літаємо, мов Марті Макфлай — що потрібно знати про гіроскутери, перш ніж купити один для себе

1. На жаль, купити гіроскутер в Україні, як у головного героя фільму «Назад у майбутнє — 2», все ще не можна. Моделі у продажу не пересуваються у повітрі, а ковзають по землі двома своїми колесами. Проте деякі пристрої дозволяють долати по 25 км від одного заряду — при цьому навіть не рухаючи ногами!

2. Сам форм-фактор все ще новий. Якщо в приказці «навіщо винаходити велосипед» мається на увазі збалансований, справно працюючий механізм, то гіроскутерам до такої абсолютної гармонії ще далеко. До ховербордів, як інакше називають електродошки, купа претензій: починаючи від безпеки, адже на них діти ганяють, закінчуючи тим, як швидко на корпусі з'являються подряпини. Тому найкращим рішенням буде купити гіроскутер б/у — не доведеться віддавати чималу суму за кота в мішку.

3. Але все-таки пам'ятайте: гіроскутери — не для малят. «Левітувати» краще не раніше ніж з 12 років.

4. Звертайте увагу на вагу пристрою: після двох годин катання (або близько до того часу) гіроскутер стане розрядженим та його доведеться тягнути до найближчого джерела живлення власноруч.

5. З діаметром коліщаток визначитися просто: маленькі, шестидюймові — то більше можливостей для маневрів та трюків, але і більша залежність від покриття. Такі вимагають ідеально рівної поверхні без вибоїн. Якщо потрібен усього лише транспортний засіб — тоді 10 дюймів підійдуть ідеально. 8 дюймів — золота середина.

6. Можливості вашого гіроскутеру можуть відрізнятися від заявлених виробником. Все залежить від ваги «наїзника», якості доріг, тому одна і та ж модель може працювати по-різному.

7. Додаткові функції, які зазвичай схиляють в сторону покупки — вбудовані Bluetooth-динаміки, автоматичне блокування системи, коли господар не знаходиться поруч зі своїм гіроскутером, або ілюмінація — щоб ефектніше кататися вечорами.