Багатофункціональний пристрій Canon iR1435 (9505B005)

Артикул 9988
Клас товару Многофункциональное устройство
Стан Новий
Виробник Canon
Країна Тайвань
Гарантія, місяців 12
Наявність Поставка через : 1 - 2 дні

15499.00 грн

Замовити
Опис

Багатофункціональний пристрій Canon iR1435 (9505B005)

Оптимізація документообігу

Завдяки своїй надійній конструкції, максимальної ємності лотків 1100 аркушів і швидкості друку 35 стор/хв пристрій imageRUNNER 1435 підходить для невеликих робочих груп з великим навантаженням і великим обсягом документообігу. Легкість документообігу забезпечується завдяки інтуїтивно зрозумілому управлінню, а також високопродуктивному кольоровому скануванню та можливості перетворення в різні формати. Користувачі можуть сканувати та надсилати документи в необхідні пункти призначення, включаючи електронну пошту та папку загального доступу. Ще більша гнучкість забезпечується завдяки можливостям мобільного друку та скануванню, а також функції прямого сканування на USB-накопичувач або друку з нього.

Управляйте своїми витратами

Цей пристрій поєднує можливості декількох пристроїв в одному, забезпечуючи економічність і ефективність. Загальні витрати на друк можна ще більше скоротити завдяки функціям, які усувають навантаження на керівників і управлінський апарат. До таких функцій належать автоматичний збір показань лічильників, управління тонером і віддалена діагностика, а також функції централізованого управління пристроєм і групами пристроїв. Більш того, керувати витратами на друк тепер неймовірно легко: вбудована підтримка програми Canon uniFLOW забезпечує прозорість витрат і простоту управління, дозволяє відстежувати витрати на окремі завдання на друк для певних осіб, відділів і проектів, а також створювати звіти по діяльності окремих користувачів.

Характеристики товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Перевірте специфікації (характеристики) товару безпосередньо на сайті виробника.

Купувати в інтернеті це вигідно

Навіщо переплачувати?
Якість і гарантія ті ж!

Доставка Новою Поштою

Доставка у найближче відділення Нової Пошти
Олата після отримання товару

Безпечні покупки

Усю техніку перед купівлею
можна ретельно перевірити

Інші моделі за подібною ціною
Доставка і оплата

Доставка у відділення Нової Пошти

  • Якщо вартість товару – до 2000 грн. і товар не КБТ/ГБТ (крупногабаритний товар), то вартість доставки - 35 грн;
  • Якщо вартість товару - більше 2000 грн. і товар не КБТ/ГБТ, то доставка безкоштовна;
  • Якщо товар КБТ/ГБТ, вартість доставки розраховуеться по алгоритму Нової Пошти

Оплатити замовлення можливо у віддленні Нової Пошти