Tehnoskarb

Корзина

Крісла офісні

другое

Крісло офісне - другое

Пропозицій (1)
3503 грн

Ладне офісне крісло врятує ваше здоров'я. Невже висловлювання здається перебільшенням? Навіть якщо проводити за столом 7 годин з восьмигодинного рабочого дню, це 35 годин на тиждень або 1750 годин на рік, які ви просиджуєте у власному кріслі. Деякі трудоголіки на сон витрачають менше часу. Ці 1750 годин можуть бути комфортними або не дуже — залежатиме від того, чи виконує предмет інтер'єру головне своє завдання, чи ні. Чи підібрали та налаштували крісло правильно під індивідуальні параметри тіла — зріст, довжину рук та шиї?

Купити офісне крісло складно, але від цього рішення залежать здоров'я та продуктивність. Фактори, важливі і працівникові, і роботодавцю. Проблеми зі здоров'ям (якщо буквально — то зі спиною або кровотоком) службовця — це потенційна лікарняна відпустка та шкода ККД офісної команди. Простіше попередити небажані наслідки та інвестувати в якісне крісло.

Отже, яким має бути офісне крісло? Купити сітку або шкіру?

Ідеальне крісло має підтримувати поперек (тобто мати анатомічно вигнуту спинку) та дозволяти налаштовувати найрізноманітніші показники на кшталт кута нахилу та відстані між підлокітниками. На преміальних моделях таких важелів і коліщаток може знайтися з дюжину та навіть більше. Коліщатка повинні не стопоритися і без перешкод ковзати підлогою, надаючи людині в кріслі максимум мобільності. Сидіння повинно мати виїмку у центрі та тримати форму під тиском. Тому приблизно раз в п'ять років офісні крісла слід міняти.

Коли доводиться дбати про велику кількість співробітників, витрати на офісні меблі можуть стати серйозним навантаженням на бюджет. Мережа магазинів «Техноскарб» пропонує полегшити і вибір, і фінансове навантаження — оскільки у нас легко замовити доступні офісні крісла б/у.