online

0 800 210 028

Міжкімнатні двері

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами 4 мiсяцi

Вибір міжкімнатних дверей для будинку питання не менш делікатне, ніж колір стін або дизайн люстри. Залежно від концепції та інтер'єру житла, можна вибрати двері з різним механізмом.

Класичні двері ми зустрічаємо кожен день. Ними заповнена добра половина офісів та квартир. Це звичний нам тип дверного механізму, який вимагає додаткового вільного простору.

Які міжкімнатні двері купити в маленьку квартиру? Оптимальне рішення — розсувні двері, що економлять простір за рахунок особливості механізму. Такі двері відкриваються вздовж стіни, отже необхідне місце для класичних  дверей залишається у вашому розпорядженні.

Складні двері підійдуть у якості міжкімнатних дверей на кухню. Але за умови широкого дверного отвору (від 90 см — мінімальна ширина дверного полотна). Оскільки двері такого типу збираються в «гармошку» в дверному отворі, вони не займають додаткового місця.

Ціна на дверне полотно залежить в першу чергу від матеріалу. Шукаєте недорогі міжкімнатні двері? Зверніть увагу на полотно зі шпону. Шпон являє собою тонкі листи з дерева, склеєні в єдиний пласт високої міцності.

Шпоновані міжкімнатні двері — найбільш популярна позиція в меблевому магазині, завдяки доступній ціні та якості.

Широкий вибір на сучасному ринку дозволяє також придбати металеві або скляні двері.

Чи жккупувати міжкімнатні двері б/в? Так, адже це можливість заощадити. Часто вдається придбати полотно високої якості за хорошу ціну. Уявіть ситуацію, коли людина купила двері в свою квартиру, але з якихось причин вона не підійшла або просто не сподобалася в інтер'єрі. Далі ці двері в стані «нові» прямують до каталогу «Техноскарба», де їх знаходите ви.