Швейна машина Brother Modern 50e

Артикул 12489
Клас товару Швейная машина
Стан Новий
Виробник Brother
Країна Китай
Гарантія, місяців 12
Наявність Поставка через : 1 - 2 дні

8451.00 грн

Замовити
Опис

Швейна машина Brother Modern 50e є багатофункціональним пристроєм і володіє вбудованим комп'ютерним обладнання. Таке поєднання дозволяє виконувати 50 швейних операцій і проводити автоматичне викидання 5 видів петель. Дисплей показує всю інформацію про процес роботи, тим самим дозволяючи контролювати шиття. Машинка оснащується автоматичним процесом заведення нитки в голку і намотуванням шпульки.

Brother Modern 50e дозволяє виробляти плавне регулювання довжини стібка до 5 мм і ширини строчки до 7 мм. Пристрій має можливість регулювати тиск лапки на матеріал і виконувати роботу подвійною голкою. Функція реверсу дозволяє закріплювати рядки, а вільний рукав проводити обробку вузьких виробів. Хід машинки м'який і тихий завдяки горизонтальному розташуванню човника. Позбавляє очі від непотрібної напруги яскрава світлодіодне підсвічування робочої зони. Ця модель швейної машини дає можливість проявити в повній мірі творчий потенціал і допомагає створенню текстильних шедеврів.

Швейні машини "Brother" - це найдосконаліші характеристики і сучасні технології, які задовольнять запити прискіпливих любителів і професіоналів шиття. Також швейні машини "Brother" перевершують машини від інших виробників технічними даними і гнучкою ціновою політикою! "Brother" - найвідоміша, старовинна компанія з виробництва швейної техніки, яка пройшла випробування часом, не втратила своєї актуальності, зберегла обличчя і шанувальників, завдяки незмінній якості, впровадження новітніх технологій, збереження неперевершеного стилю.

Характеристики товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Перевірте специфікації (характеристики) товару безпосередньо на сайті виробника.

Купувати в інтернеті це вигідно

Навіщо переплачувати?
Якість і гарантія ті ж!

Доставка Новою Поштою

Доставка у найближче відділення Нової Пошти
Олата після отримання товару

Безпечні покупки

Усю техніку перед купівлею
можна ретельно перевірити

Інші моделі за подібною ціною
Доставка і оплата

Доставка у відділення Нової Пошти

  • Якщо вартість товару – до 2000 грн. і товар не КБТ/ГБТ (крупногабаритний товар), то вартість доставки - 35 грн;
  • Якщо вартість товару - більше 2000 грн. і товар не КБТ/ГБТ, то доставка безкоштовна;
  • Якщо товар КБТ/ГБТ, вартість доставки розраховуеться по алгоритму Нової Пошти

Оплатити замовлення можливо у віддленні Нової Пошти