Tehnoskarb

Корзина

Парові швабри

146574

Парова швабра Vileda 146574

Пропозицій (1)
220 грн
fsmh1300fx

Парова швабра Black&Decker fsmh1300fx

Пропозицій (1)
1379 грн
cad1700d011

Парова швабра Hoover cad1700d011

Пропозицій (1)
1680 грн
m333

Парова швабра Shark m333

Пропозицій (1)
480 грн

Чому варто купити парову швабру?

Парова швабра — компроміс між паровим очищувачем та миючим пилососом. Кращі риси двох пристроїв зійшлися під єдиним корпусом.

- Щоб повірити — чистка буде якіснішою за звичайне миття, можна з одного погляду на конструкцію. Резервуар з водою розташовано біля основи, що додає ваги. Тому не потрібно натискати на ручку, щоб відтирати особливо забруднені ділянки. Парова швабра впорається самостійно.

- Заради дезінфекції: гаджет видає пару температурою до 80 градусів. Вода в мисці, де ви полоскатимете ганчірку, з самого початку прохолодніша, ще й остигає у процесі. А це означає, більше шансів вижити мікробам.

- Проти бруду між плитками — там, де не впораються щетинки звичайної швабри з мікрофібри, допоможуть спрямовані потоки гарячого повітря. Їх інтенсивність регулюється: кнопками або коліщатком на корпусі.

- Якщо хочеться максимальної чистоти в складних умовах. Уявіть осінню негоду: передпокій заляпано слідами від взуття або лап невгамовних домашніх тварин тільки-но після прогулянки. Навіщо витрачати час та прибирати руками? Досить знайти для парової швабри місце у шафці недалеко від вхідних дверей. 15-30 секунд — і девайс нагрівся та готовий працювати.

- Її використовують не тільки з кахлем — парова швабра (відгуки власників тому доказ) хороша і для миття духовок та кухонних плит. Найчастіше ручка буде знімною — так зручніше тримати пристрій горизонтально.

Парова швабра: головні функції, які вам знадобляться

* Насадки для покриття підлоги різного типу. Окремі моделі дозволяють мити ламінат, лінолеум, камінь або електроніку.

* Головка, що обертається. Зручніше проходити шваброю під шафами чи стільцями — там, де мало простору.

* Фільтри води. Якщо захисту від домішок не передбачено, не набирайте резервуар під краном у ванній кімнаті.