offline

0 800 210 028

Товарів не знайдено

Чому варто купити парову швабру?

Парова швабра — компроміс між паровим очищувачем та миючим пилососом. Кращі риси двох пристроїв зійшлися під єдиним корпусом.

- Щоб повірити — чистка буде якіснішою за звичайне миття, можна з одного погляду на конструкцію. Резервуар з водою розташовано біля основи, що додає ваги. Тому не потрібно натискати на ручку, щоб відтирати особливо забруднені ділянки. Парова швабра впорається самостійно.

- Заради дезінфекції: гаджет видає пару температурою до 80 градусів. Вода в мисці, де ви полоскатимете ганчірку, з самого початку прохолодніша, ще й остигає у процесі. А це означає, більше шансів вижити мікробам.

- Проти бруду між плитками — там, де не впораються щетинки звичайної швабри з мікрофібри, допоможуть спрямовані потоки гарячого повітря. Їх інтенсивність регулюється: кнопками або коліщатком на корпусі.

- Якщо хочеться максимальної чистоти в складних умовах. Уявіть осінню негоду: передпокій заляпано слідами від взуття або лап невгамовних домашніх тварин тільки-но після прогулянки. Навіщо витрачати час та прибирати руками? Досить знайти для парової швабри місце у шафці недалеко від вхідних дверей. 15-30 секунд — і девайс нагрівся та готовий працювати.

- Її використовують не тільки з кахлем — парова швабра (відгуки власників тому доказ) хороша і для миття духовок та кухонних плит. Найчастіше ручка буде знімною — так зручніше тримати пристрій горизонтально.

Парова швабра: головні функції, які вам знадобляться

* Насадки для покриття підлоги різного типу. Окремі моделі дозволяють мити ламінат, лінолеум, камінь або електроніку.

* Головка, що обертається. Зручніше проходити шваброю під шафами чи стільцями — там, де мало простору.

* Фільтри води. Якщо захисту від домішок не передбачено, не набирайте резервуар під краном у ванній кімнаті.