Радіоприймачі

другое

Радіоприймач Golon другое

Пропозицій (1)
242.1 грн
другое

Радіоприймач - другое

Пропозицій (1)
204.8 грн
другое

Радіоприймач Atlanfa другое

Пропозицій (1)
550 грн

В епоху безлімітного інтернету та цифрового шуму — чи варто купити радіоприймач в Україні?

Переконуємо, що FM-тюнер в будинку — все ще гарне рішення.

1. Наприклад, для тих, хто не хоче ускладнювати життя непотрібної технікою. Радіо влаштоване вкрай просто — механічні перемикачі для багатьох представників старших поколінь зручніші за кнопки або сенсорні панелі. Ніяких зайвих функцій, тільки антенка, яку потрібно поставити в таке положення, щоб якість звучання максимально покращилася. Деякі олдскульні моделі сьогодні можливо придбати лише на вторинному ринку, тому варто поквапитися — радіоприймачі б/у у відмінному стані скуповують швидко.

2. Радіо — це незалежність від інтернету. Навіть там, де не добитися ідеального LTE-підключення, ви не залишитеся без музики, новин та жартів. Все це є на радіо і сьогодні. І нехай поблизу не буде джерела електроенергії, хороші пісні залишаться з вами. Головне — запастися акумуляторами.

3. З появою стрімінгових сервісів, подкастів та інтернет-передач тиск на радіоканали знизився В результаті нове радіо — вінтажні хіти упереміш з місцевими талантами, розслаблені ведучі, які отримують задоволення від теплих бесід зі слухачами, та незвичайні формати.

4. Радіо змушує поглинати музику інакше — з повагою. Є щось особливе в неможливості перемотати трек. Матеріалам приділяється більше уваги — навіть тому, що за інших обставин залишилося б пропущеним в плейлисті. Кругозір розширюється.

5. Прокидатися під радіо замість звичного рингтону будильника легше. Якщо звучатимуть треки — вони завжди будуть різними (а зумер на смартфоні швидко приїдається та стає ненависним), якщо передачі — оксамитові тембри дикторів розбудять наіделікатнейшім чином. Ех, хороша все-таки річ — радіо.