Радіотелефони DECT

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Пропозиції зi знижкою

Радіотелефон DECT Panasonic KX-TC1245

Пропозицій (1)
640 грн

Мобільні телефони посіли важливе місце у нашому житті, проте «радіотрубки» досі користуються популярністю серед споживачів.

Технологія DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunication) широко використовується в офісах, на підприємствах та у великих будинках, для створення надійного зв'язку.

DECT технологія в цифрах

Радіус дії DECT-з'єднання у приміщенні до 50 м, та до 300 м за умови прямої видимості. Технологія забезпечує спілкування на частотах 1880-1900 МГц в рамках 10 діапазонів по 1728 КГц.

Обираючи радіотелефон для будинку, звертайте увагу на підтримку стандарту ECO Dect (якісний приклад — телефони Gigaset). Максимальна потужність базової станції та телефонних трубок відповідно до даного стандарту — 10 МВт, що дозволяє знизити споживання електроенергії на 60%. ECO Dect зменшує радіус дії мережі на 50%, тобто до 25 м в приміщенні, тому більше підходить для домашніх радіотелефонів.

Технологія «Handover» забезпечує можливість спілкуватися, переміщаючись по будинку або коридорах офісу, без втрати сигналу, а отже — завжди залишатися «на плаву».

В якості корпоративного засобу зв'язку DECT телефони полюбилися в першу чергу за надійність, безпеку з'єднання та стабільний сигнал.

Також плюс в мобільності. Базова станція часто виступає одночасно і зарядним пристроєм для трубки. А зону покриття визначає сам споживач, підключаючи кілька базових станцій.

Справа смаку

Класика — стандартний дизайн, велика кількість клавіш, великі габарити, 10 мелодій на вибір та записна книжка до 50 контактів. Класичні DECT телефони для тих, хто вважає за краще варіант «нічого зайвого».

Hi-tech — підтримка Bluetooth, кольоровий дисплей, до 23 мелодій, оригінальний дизайн й телефонна книга до 500 записів з повною інформацією. Телефони Hi-tech, очікувано, дорожчі класичних.

Всі DECT телефони випускаються відповідно до ергономіки та комфорту. Але ми розібралися, що підібрати пристрій за власними уподобаннями все ж можливо.