Пн-Пт: 9:00-18:00, Сб-Нд: 9:00-17:00
(044) 499-93-94
Зворотній зв'язок
Каталог техніки
//

Послуги

Послуги

Продати техніку в Техноскарб

Продати техніку

У мережі магазинів «ТЕХНОСКАРБ» з'явилася можливість не тільки придбати, але й продати свою техніку. Ми купуємо мобільні телефони, ноутбуки, планшети, комп'ютери, монітори, телевізори, електроінструменти, побутову техніку, фото-, відео та іншу техніку.

Продати швейцарські годинники в Техноскарб

Продати швейцарські годинники

У нашому магазині в Києві є можливість отримати безкоштовну експертну оцінку вартості швейцарських годинників, а також можливість продати годинник за вигідною ціною.

Здати техніку на комісію в Техноскарб

Здати техніку на комісію

Зареєструйся на сайті та отримай знижку -10%

Обміняти техніку в Техноскарб

Обміняти техніку

У Вас є техніка, якою ви не користуєтесь? Ми допоможемо Вам перетворити її на гроші або в дійсно потрібні речі з програмою «Трейд-ін» від «ТЕХНОСКАРБ».

Придбати техніку в кредит в Техноскарб

Придбати техніку в кредит

Користуватися технікою вже сьогодні, а платити поступово! Тепер ця можливість доступна і покупцям мережі магазинів «ТЕХНОСКАРБ»

{[private_ad}} Техноскарб

Приватні оголошення

Барахолка. Безкоштовні оголошення. Можете продавати свою техніку через наш сайт безкоштовно через оголошення. Подати оголошення може будь-який зареєстрований користувач.

Бонусна програма Техноскарб

Бонусна програма

Ставши власником бонусної картки, ви зможете знижувати ціну товару використовуючи бонуси, які нараховуються за ваші покупки в мережі магазинів «ТЕХНОСКАРБ».

Подарункові карти Техноскарб

Подарункові карти

Бажаєте зробити подарунок, але не знаєте, який саме? Не втрачайте часу даремно. Подарункова картка «ТЕХНОСКАРБ» - те, що Вам необхідно!

Часті запитання