Каталог техніки

Послуги в мережі Техноскарб

Техніка напрокат

Вам потрібен електроінструмент на кілька днів, і немає сенсу його купувати?
Скористайтеся прокатом техніки! Вся техніка перевірена і готова до експлуатації. У магазині Вам можуть допомогти підібрати необхідний інструмент.
>> Техніка напрокат

Продати техніку

Продати техніку в «ТЕХНОСКАРБ» - це вигідніше, ніж на ринку і безпечніше ніж будь-де!
Вартість техніки залежить від її стану і комплектації, техніка приймається в робочому стані у осіб, що досягли 18 років. При собі необхідно мати паспорт та ІПН.
>> Продати техніку

Продати швейцарські годинники

У нашому магазині в Києві є можливість отримати безкоштовну експертну оцінку вартості швейцарських годинників, а також можливість продати годинник за вигідною ціною.
>> Продати швейцарські годинники

Здати техніку на комісію

У нашому магазині в Києві є можливість отримати безкоштовну експертну оцінку вартості швейцарських годинників, а також можливість продати годинник за вигідною ціною.
>> Здати техніку на комісію

Обміняти техніку

У Вас є техніка, якою ви не користуєтесь? Ми допоможемо Вам перетворити її на гроші або в дійсно потрібні речі з програмою «Трейд-iн» вiд «Техноскарб».
>> Обміняти техніку

Техніка у розстрочку

Користуватися технікою вже сьогодні, а платити поступово! Тепер ця можливість доступна і покупцям мережі магазинів «Техноскарб».
>> Техніка у розстрочку

Бонусна програма

Ставши власником бонусної картки, ви зможете знижувати ціну товару використовуючи бонуси, які нараховуються за ваші покупки в мережі магазинів «Техноскарб».
>> Бонусна програма

Подарункові карти

Бажаєте зробити подарунок, але не знаєте, який саме? Не втрачайте часу даремно. Подарункова картка «Техноскарб» - те, що Вам необхідно!
>> Подарункові карти

Гарантійне обслуговування

Боїтеся купувати техніку, що була у користуванні?
Тоді послуга «Гарантійне обслуговування товарів» саме для Вас!
>> Гарантійне обслуговування