offline

(050) 446 07 32

Спальний мішок

 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Чорна п'ятниця

Спальний мішок - adult size sleping bag

Пропозицій (1)
450 грн
 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Чорна п'ятниця

Спальний мішок - другое

Пропозицій (1)
490 грн

Спальному мішку належить бути добре зробленим та продуманим до дрібниць —  ось вже де не варто вибирати перший-ліпший продукт. Тому замість невідомих моделей від таких же невідомих виробників зосереджуйте увагу но чомусь надійному та перевіреному — знайдіть якісні спальні мішки б/у на «Техноскарбі».

Що потрібно знати про спальні мішки перед тим, як купити?

- Їх маркують трьома показниками температури: комфорту, ліміту та екстриму. Найважливіше — перше число, найбільше з трьох. За такої позначки на термометрі людина всередині буде, власне, спати з комфортом — і не прокинеться від холоду.

- Занадто мало уваги приділяється фурнітурі. Адже від неї часом залежить, чи зможете ви з'єднати пару спальників у один гігантський спальник. Важливо, щоб собачки переміщалися у всіх напрямках, в них не застрявала тканина, функціонували фіксатори (бо розстібнеться ненароком блискавка, поки ви будете спати — і приємним сновидінням кінець). Ось чому слава виробника тут має значення. Зменшується ймовірність нарватися на халтуру.

- Дешеві спальники часто виглядають гідно, але не служать довго: або в них не настільки тепло, як стверджує вендор, або наповнювач збивається на шматки, або всередині незручно перебувати. Або прошиють тканину наскрізь — так, що тепло виходить через отвори. Майже завжди знайдеться якесь неприємне «але».

- У протистоянні «синтетика проти гусячого пуху» (мова, звичайно ж, про наповнювачі) однозначного переможця бути не може. Тим, хто багато часу збирається проводити в походах, краще мати хоча б дві моделі для різних умов. Синтетика обійде конкурента в довгих подорожах в місця з високою вологістю. Там, де пух банально не зможе сохнути.

***

Нехай спальний мішок купити складно, але ви потрапили в правильне місце. Замовляйте все для активного відпочинку з доставкою до будь-якого міста України та вдалих походів з «Техноскарбом».