Степлери

j-105 eadhg
TTB517STP

Степлер електричний Titan TTB517STP

Пропозицій (1)
720 грн
es6030

Степлер електричний Compass es6030

Пропозицій (1)
350 грн
4pro2w1

Степлер Ottensten 4pro2w1

Пропозицій (1)
855 грн
pet 32

Степлер Parkside pet 32

Пропозицій (1)
450 грн
Короткий гід по вибору степлерів

* Степлери служать для зшивання паперу (такі називають канцелярськими) або більш щільних матеріалів — дерева, тканини, пластика тощо. Основне завдання канцелярських — скріплювати аркуші, тому вони загинають скоби всередину, один «хвостик» до іншого. Будівельний та меблевий степлер забиває дужки, немов п-образні цвяхи. Іноді і звичайні цвяхи також — залежить від моделі.

* Виробники випускають електричні степлери для офісів і ремонтних робіт. Перші відрізняються від механічних витривалістю: краще купити такий степлер для офісу. Він може прошити і сто сторінок разом, при цьому робота з ним не вимагає фізичної сили.

* Переваги електричних будівельних степлерів не однозначні. Вони або залежні від розеток (знадобиться подовжувач і шнур буде підлізати під руку), або оснащені акумулятором — а це додаткова вага та навантаження на руку.

* На форумах професіоналів зазвичай радять придбати пневматичний степлер, але до нього необхідно придбати ще й компресор. А це зайві витрати. Тому орієнтуйтеся на бюджет, вибирайте степлери б/у, щоб зберегти більше коштів (які ще знадобляться для покупки касет зі скобами), і орієнтуйтеся на характеристики пристрою, репутацію вендора та враження про корпус — іноді навіть фотографія інструменту може багато розповісти.

Будівельний степлер: що важливо врахувати при виборі?

- Прогумовану ручку. Якщо степлер незручно тримати — рука швидко втомлюється, великий шанс промазати повз потрібної точки.

- Матеріал корпусу. Дешевий пластик довго не пропрацює.

- Носик. Стане в нагоді, щоб підчепити плівку або тканину.

- Регулювання ступеня удару. Навряд чи ви забажаєте дірявити наскрізь тонкі аркуші плівки пневматичним інструментом.

- Безпека. Необхідний мінімум — захист від випадкового ввімкнення.