Комп'ютер HP T420 W7E (M5R75AA)

Артикул 8646
Клас товару Компьютер
Стан Новий
Виробник HP
Країна Тайвань
Гарантія, місяців 12
Наявність Поставка через : 1 - 2 дні

8860.00 грн

Замовити
Опис

Тонкі клієнти HP- це сучасне рішення для великих компаній, які хочуть знизити витрати на свою IT-інфраструктуру, підвищити її надійність і спростити масштабування. Створені з використанням сучасних технологій, тонкі клієнти HP забезпечать високий рівень комфорту роботи і дозволить істотно знизити витрати на купівлю нового обладнання. Відкрийте нові можливості за допомогою HP T420 W7E (M5R75AA) - вигідного хмарного рішення, яке забезпечує надійність, простоту розгортання і зручність роботи. Широкий вибір основних операційних систем, підтримка VoIP за допомогою утиліт Unified Communications для Microsoft Lync і додаткове інтегроване програмне забезпечення від HP, яке допоможе в розгортанні, керуванні та оптимізації нових систем. Плануйте витрати заздалегідь: надійний накопичувач на основі флеш-пам'яті і безшумний корпус з пасивним охолодженням. Виберіть модель з підтримкою програми Global Series і зображення на замовлення, щоб забезпечити відповідність корпоративним стандартам. Обмежена гарантія строком на 3 роки і дворічний цикл експлуатації забезпечать впевненість в роботі.

Зручність масової установки на всьому підприємстві: сучасний форм-фактор 0,88 л ідеально підходить для самих різних конфігурацій компактного робочого простору, а кріплення VESA дозволяє розміщувати пристрій на будь-якій горизонтальній поверхні або безпосередньо за монітором HP ProDisplay. Пристрій поставляється з ОС за вашим вибором: ThinPro, HP Smart Zero або Windows Embedded Standard 7E. Оцініть простоту настройки, розгортання та обслуговування за допомогою утиліти HP Device Manager, спеціально створеної для тонких клієнтів HP. Все для створення повноцінної робочої середовища. Робота з тонкими клієнтами HP під управлінням Windows Embedded стає простіше завдяки настроюється інтерфейс HP Easy Shell і захисту прямих підключень до хмари. Одночасна підтримка Gigabit Ethernet і 802.11n Wi-Fi дозволяє вибрати найбільш зручний спосіб підключення. Скоротіть споживання електроенергії та оптимізуйте витрати за допомогою економічної системи енергоспоживання. Повний набір інструментів для щоденної роботи з Microsoft Lync. USB-клавіатура і миша бізнес-класу відмінно підійдуть для ефективної роботи. Підтримка всіх можливостей Linux завдяки HP ThinPro і зручність управління за допомогою HP Smart Zero. HP дає можливість повністю вибрати комплектацію ваших пристроїв: фірмові наклейки, додатки, графічну оболонку, апаратну конфігурацію і багато іншого.

Характеристики товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Перевірте специфікації (характеристики) товару безпосередньо на сайті виробника.

Купувати в інтернеті це вигідно

Навіщо переплачувати?
Якість і гарантія ті ж!

Доставка Новою Поштою

Доставка у найближче відділення Нової Пошти
Олата після отримання товару

Безпечні покупки

Усю техніку перед купівлею
можна ретельно перевірити

Інші моделі за подібною ціною
Доставка і оплата

Доставка у відділення Нової Пошти

  • Якщо вартість товару – до 2000 грн. і товар не КБТ/ГБТ (крупногабаритний товар), то вартість доставки - 35 грн;
  • Якщо вартість товару - більше 2000 грн. і товар не КБТ/ГБТ, то доставка безкоштовна;
  • Якщо товар КБТ/ГБТ, вартість доставки розраховуеться по алгоритму Нової Пошти

Оплатити замовлення можливо у віддленні Нової Пошти