Жалюзі

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Пропозиції зi знижкою

Жалюзі Schellenberg 50820

Пропозицій (1)
850 грн
6 причин декорувати свій будинок жалюзі

1. Економія вільного місця. Оскільки не кожному доступна розкіш жити в просторих апартаментах з численними ванними кімнатами та спальнями, логічно припустити — що проблема вільного простору критична. Важкі штори з карнизами і візуально, і фактично захаращують кімнати. Встановлення жалюзі вирішує проблему.

2. Жалюзі на балкон і вікна — це практично. Їх простіше знімати щоб чистити, при цьому після прання не потрібно обтяжувати себе прасуванням. За деякими моделями і зовсім не потрібно доглядати — одного вологого протирання раз на місяць достатньо.

3. Ви отримуєте максимальну приватність. Штори завжди вішають на певній відстані від підвіконня, ролети при бажанні встановлюються впритул на скло. Любителі підглядати за сусідами будуть знешкоджені.

4. На ринку величезна кількість різноманітних моделей. Дійсно, купити жалюзі не просто: від великої кількості матеріалів, кольорів та форм-факторів розбігаються очі. Крім вертикальних, які часто вибирають для офісних приміщень, і горизонтальних (такі любили чіпляти на пластикові вікна українці в нульових), знайдеться маса стильних та бюджетних варіантів. Сітка, алюміній, дерево, папір — на будь-який смак.

5. Жалюзі — це мультифункціональність. Вони не тільки контролюють потік світла, що надходить до кімнати, але захищають ваші житлові приміщення від пилу та спеки. До того ж, регулюючи колір і щільність аксесуарів, легко маніпулювати «добою» в квартирі. Ніч вдень ​​для вимушених через графік роботи «сов»? Легко.

6. Найчастіше, жалюзі — це недорого. Звичайно, автоматика з пультом управління та дистанційним доступом через Wi-Fi обійдеться в копієчку, але на «Техноскарбі» легко купити жалюзі б/у. Бюджетні та в хорошому стані. Ще й оформити розстрочку, якщо витрати виявилися непередбачуваними.