Каталог техніки
//

Доставка та оплата

Доставка і оплата

Компанія «ТЕХНОСКАРБ» здійснює продаж товарів на умовах передоплати тільки при оплаті через сайт tehnoskarb.ua. Якщо Вам пропонують перерахувати гроші на карту, представившись співробітниками нашого інтернет магазину, то швидше за все, перед Вами шахраї.

Доставляємо за наш кошт!

Мережа ТЕХНОСКАРБ™ дарує всім покупцям безкоштовну доставку товарів

Напевно, багатьом знайома ситуація, коли під час онлайн-покупки, потрібну суму розрахували, в шафу відклали, а вартість доставки включити забули. А в день прибуття товару - ця додаткова сума може зіпсувати настрій від здобуття довгоочікуваної покупки. Нехай наших клієнтів очікують тільки приємні сюрпризи. Адже ми ввели для Вас нову послугу: безкоштовну доставку товарів.

Безкоштовна доставка від всеукраїнської мережі магазинів комісійної техніки ТЕХНОСКАРБ™ доступна всім покупцям, які зроблять повну передоплату товару.

Для того, щоб скористатися послугою, Вам потрібно всього лише здійснити стовідсоткову передоплату товару, вартість якого понад 1000 гривень*, і вказати найближче до Вас відділення “Нової Пошти”.

Оплатити товар онлайн Ви можете за допомогою карт Visa і MasterCard через платіжні сервіси LiqPay і Приват24.

*Доставка товарів, сума яких нижче 1000 гривень сплачується згідно з тарифами “Нової Пошти”.

Оплата картою

Під час купівлі товару в інтернет-магазині “Техноскарб”, Ви можете оплатити його за допомогою карт Visa і MasterCard через сервіси LiqPay і Приват24.

Важливо! Компанія «Техноскарб» продає товари за повною передоплатою тільки через сайт tehnoskarb.ua за допомогою сервісів LiqPay і Приват24. Не перераховуйте гроші на карту тим, хто представився співробітниками нашого інтернет-магазину і вислав Вам номер своєї картки.

Під час самовивозу товару, після його повної передоплати, покупку необхідно забрати з магазину протягом 7 днів. Якщо протягом цього терміну товар не буде забрано з магазину - продаж анулюється, а гроші повертаються покупцеві на карту.

Оплата готівкою

У магазині, в якому безпосередньо знаходиться товар, можна оформити його резерв з подальшим самовивозом.

Вартість резерву абсолютно безкоштовна! Термін резерву - два дні.

Оплатити зарезервований товар можна безпосередньо під час самовивозу із магазину.

Доставка по м. Київ

Якщо ви перебуваєте в Києві, при оплаті замовлення готівкою Ви можете замовити доставку товару за зручною для вас адресою. Під час оформлення замовлення просто виберіть опцію - Доставка кур'єром.

Доставка кур'єром по Києву доступна для товарів, вартість яких стартує від 500 гривень. Вартість доставки - 50 гривень. Доставка товарів, вартість яких стартує від 2000 гривень - безкоштовна.

Незалежно від суми замовлення, доставка товару кур'єром по Києву здійснюється максимально швидко - протягом наступного дня з моменту підтвердження замовлення.

Доставка по Україні

Доставка по Україні в магазин «Техноскарб»

Ви можете замовити доставку товару в найближчий магазин мережі ТЕХНОСКАРБ™ і оплатити його під час отримання. Вартість доставки по Україні - 75 гривень за кожну одиницю товару. Переміщення обраної техніки в найближчій до Вас магазин можливе для товарів вартістю від 500 гривень. Якщо бажаєте замовити товар вартістю, менше 500 гривень - для Вас доступна опція повної передоплати або самовивезення з магазину, в якому знаходиться техніка.

Доставка по Україні Новою Поштою

  • Доставка з передплатою

    Оплатили всю суму товару на сайті картою за допомогою сервісу LiqPay? Забрати покупку можете в найближчому до Вас відділенні Нової Пошти. Якщо сума покупки менше 1000 гривень - оплачуєте доставку по тарифам перевізника. Якщо вартість товару перевищує 1000 гривень - доставку товару оплачуємо ми!

  • Доставка з післяплатою

    Ви можете замовити товар до будь-якого населеного пункту України, де функціонує відділення Нової Пошти. Оплачуєте товар при отриманні післяплатою. Вартість доставки - відповідно до тарифів Нової Пошти.

    Увага! Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовленню та товарному чеку тільки в національній валюті. Звертаємо Вашу увагу, що при отриманні посилки Ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашому замовленню, а також погоджуєтесь з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією та не маєте претензій до інтернет-магазину. У разі пошкодження товару або неповної комплектації замовлення необхідно відмовитися від отримання товару та оплати за нього.