Каталог техніки
//

Доставка та оплата

Компанія «ТЕХНОСКАРБ» здійснює продаж товарів на умовах передоплати тільки при оплаті через сайт tehnoskarb.ua. Якщо Вам пропонують перерахувати гроші на карту, представившись співробітниками нашого інтернет магазину, то швидше за все, перед Вами шахраї.

Оплата картою

При купівлі товару в інтернет-магазині Ви можете оплатити його за допомогою карти через LiqPay: П24, Visa, MasterCard та інше.

При самовивозі товару, після його 100% передоплати, товар необхідно забрати з магазину протягом 7 днів. Якщо протягом цього терміну товар не забрано з магазину продаж анулюється, гроші повертаються покупцеві на карту.

Оплата готівкою

Ви можете оплатити товар готівкою при отриманні у кур'єра або при самовивозі з магазину.

У магазині, в якому безпосередньо знаходиться товар, можна поставити на нього резерв.

Вартість резерву - безкоштовно! Термін резерву - до кінця поточного робочого дня.

Доставка по м. Київ

Якщо ви перебуваєте в Києві, при оплаті замовлення готівкою Ви можете замовити доставку товару за зручною для вас адресою. При оформленні замовлення вкажіть адресу доставки, і наш кур'єр доставить туди замовлений товар.

Доставки кур'єром по Києву — 35 грн. (Для замовлень від 1500 грн.безкоштовно!)
Доставка на наступний день.

При оплаті LiqPay (картою на сайті) доставка здійснюється Новою Поштою на вказане відділення.

Доставка по Україні

При оплаті LiqPay (картою на сайті) доставка товару по Україні здійснюється на відділення Нової пошти по тарифам перевізника. Якщо вартість товару менше 1000 грн - доставку оплачує покупець, якщо більше 1000 грн - доставка безкоштовна. Замовити доставку на відділення Нової пошти Ви можете при 100% передоплаті вартості товару через LiqPay. Оплата за пересилку здійснюється на місці при отриманні.
Якщо Ви хочете розплатитися за товар готівкою, Ви можете замовити його доставку на найближчий магазин мережі «ТЕХНОСКАРБ» і розрахуватись за товар при отриманні в магазині.