online

0 800 210 028

Оплата і доставка

Компанія «Техноскарб™» продає товари за передоплатою тільки на офіційному сайті tehnoskarb.ua. Якщо від нашого імені представляються співробітником інтернет-магазину та просять перерахувати гроші на карту — найімовірніше, це шахраї.

Безкоштовна доставка — відправимо за наш рахунок!

З «Техноскарбом» не потрібно доплачувати за послуги «Нової пошти», якщо товар дорожчий за 1000 гривень та оформлений з передоплатою. Розрахунок можливий картками Visa і MasterCard, або через платіжні сервіси LiqPay та Приват24.

Відправлення товарів до 1000 гривень — згідно з базовими тарифами «Нової Пошти».

Сплата

Оплата карткою

Для розрахунку в інтернет-магазині «Техноскарб» приймаються карти Visa, MasterCard, а також сервіси LiqPay та Приват24.

Після повної оплати — покупку потрібно забрати з магазину протягом 7 днів. Через тиждень продаж анулюється, а гроші повертаються на карту платнику.

Оплата готівкою

У будь-якому роздрібному магазині «Техноскарб» ви можете розрахуватись готівкою.

У розстрочку або в кредит

З карток «Приватбанку» і Monobank гроші за покупку можна переводити частинами.

Для клієнтів «Приватбанку» найдешевші товари, що підпадають під категорію для оплати частинами, коштують 300 гривень. Послуга оформлюється на 1-3 місяці: першу суму банк відраховує в день продажу.

З Monobank мінімальна сума для миттєвої розстрочки — 500 гривень, а платежів має бути не більше п'яти.

Варто врахувати: яким би банком ви не користувались, оплата частинами оформлюється на один товар у кошику.

Бронювання товару

Забронювати товар можна лише на місці, саме в тому магазині, де продукт виставлений на продаж. Резервуємо безкоштовно, але не більше, ніж на два дні — забирайте у зручний для себе час.

Доставка по Україні

Новою Поштою

Відправка замовлень з магазинів «Техноскарб» здійснюється кур'єрами Нової Пошти

Сплати відразу

Розрахувалися за товар на сайті карткою у сервісі LiqPay?

Заберіть його в зручному відділенні «Нової Пошти». Якщо товар коштує до 1000 гривень — ціну доставки встановлює перевізник. Більше 1000 гривень? Послуги доставки сплачуємо ми.

Крім того, кожен клієнт має змогу ретельно оглянути посилку у поштовому відділені. Якщо під час огляду ви виявили дефекти товару, про які вам не повідомили у магазині, ви можете відмовитись від отримання поштового відправлення. У такому випадку ми повернемо вам кошти на карту, якою було сплачено замовлення, щойно товар повернеться до магазину.

Післяплата

З послугою зворотної доставки коштів «Грошовий переказ» товар можна оглянути особисто, перевірити та забрати лише у тому випадку, якщо він цілковито до вподоби та підходить. Вартість встановлює «Нова пошта».

Важливо! Після перевірки покупець підписує накладну: цим він погоджується, що товар не пошкоджено, вигляд і комплектація, як належить, тож претензій до інтернет-магазину немає. Якщо перевізник зіпсував чи втратив комплектуючі під час надання послуг, поки замовлення прямувало до вашого міста, рішення про придбання покладається на розсуд покупця.

Доставити за адресою

Усі замовлення, які ви сплачуєте на сайті «Техноскарб», можна отримати адресною доставкою чи в офіс з компанією «Нова Пошта». Послугу «Адресна доставка» сплачує отримувач, а її вартість визначає «Нова Пошта».

Важливо: усі замовлення, що здійснюються у мережі магазинів «Техноскарб», потрапляють до відділень «Нової Пошти» за допомогою кур’єра. Тобто, наші працівники не надсилають особисто окремі товари до отримувачів.

Доставка в магазин

Своє відправлення можна отримати на будь-якому магазині «Техноскарб»
Вартість доставки в магазин «Техноскарб» фіксована і складає 75 гривень.

Якщо у вас виникли питання — звертайтесь за тел. 0 800 210 028 до наших менеджерів.

Дякуємо за увагу, бажаємо приємних покупок в мережі магазинів техніки «Техноскарб»

Повернутися до загального каталогу товарів