Фоторамки

pf705

Фоторамка цифрова Transcend pf705

Пропозицій (1)
250 грн
другое

Фоторамка цифрова Hama другое

Пропозицій (2)
614.4 - 768 грн
spf2307/10

Фоторамка цифрова Philips spf2307/10

Пропозицій (1)
300 грн
pf-733

Фоторамка цифрова Digma pf-733

Пропозицій (1)
320 грн
f102

Фоторамка цифрова Astro f102

Пропозицій (1)
390 грн
e-10w - 2gb

Фоторамка цифрова Espada e-10w - 2gb

Пропозицій (1)
608 грн
Мобільний ЛОМБАРД
spf4328

Фоторамка цифрова Philips spf4328

Пропозицій (1)
300 грн
rdf-750

Фоторамка цифрова Rolsen rdf-750

Пропозицій (1)
300 грн

Все, що потрібно знати, обираючи фоторамку

* Вони влаштовані неймовірно просто. Це не планшети з тисячею програм — гаджет працює тільки за прямим призначенням: показує знімки, а в деяких моделях — ще й відео. Тому цифрова фоторамка б/у — справжня знахідка, якщо бракує ідей для подарунків літнім родичам або близьким, не дуже дружнім із технологіями.

* Екран важливий. Перед придбанням погляньте на список характеристик: в ньому зверніть увагу на роздільну здатність, контрастність, яскравість та щільність пікселів. У процесі огляду оцініть кути огляду і покриття. Матовий фініш може трохи спотворювати кольори, проте на такій фоторамці зображення виглядає яскравіше при сонячному світлі. Оптимальне співвідношення сторін — 4: 3. Хоча якщо галерея складається з самих пейзажів, більше підійде широкоформатне 16: 9.

* Перевірте, як реалізовані бездротові функції. Серед варіантів — пульт управління, автоматичне завантаження в хмарне сховище, можливість ділитися фотоальбомом з родиною (тоді всі, хто має посилання, зможуть завантажити улюблені кадри в спільне слайдшоу фоторамки). У старіших пристроях оновлювати медіатеку доведеться за допомогою карт пам'яті або USB — але це не недолік, оскільки спосіб звільняє від необхідності постійного підключення до інтернету.

* Не для кожного пристрою знайдуться кріплення на стіну. Складно естетично заховати кабель живлення, тому швидше за все ваша електронна фоторамка буде настільною.

* Сплячий режим — одна з кращих особливостей. Якщо купити електронну фоторамку з датчиком руху, гаджет вимкнеться, коли в кімнаті нікого немає.

* Не списуйте девайс з рахунків під час особливих заходів. Він легко замінить додатковий монітор або інформаційне табло. Подужає навіть цифрові презентації, якщо конвертувати сторінки в формат JPEG або PNG.