Газонокосарки

другое
sparta 25
art 23
fc-43
Техніка напрокат
84-003
ft-20
ggt 1600
Акція «Знижка до 20%»
10114038

Газонокосарка Tgk 10114038

Пропозицій (1)
300 грн
зтс-а 1800
кг-2700
wgt-1800
razor 5120 tr/w
BG-PM 51 S HW-E

Настає весна, а з нею тягнеться вгору, до сонця, зелена травичка — руйнує ваші естетично довершені салатові галявини. Але ж є засіб приструнити неслухняну рослинність: так, щоб заощадити на грошах, але не на якості пристрою — газонокосарка б/у. Київ, Харків та інші міста України завжди можуть знайти одну таку на «Техноскарбі».

Але для початку трохи заглибимося в термінологію: технічно газонокосарки — це об'ємні, схожі на візки пристрої з п-подібною ручкою. Їздять на коліщатках, позаду зазвичай мають відсік для збору трави — такими стрижуть ідеальні газончики герої фільмів в американських приміських містечках. На пострадянському просторі найчастіше з травою борються за допомогою тримера або мотокоси. Цей форм-фактор представляє собою довгу ручку з ріжучими пристроями на кінці та мотором з іншого боку. Мотокоса кріпиться на тулубі, на ремені, та під час стрижки тримається у руках.

То яку ж газонокосарку краще вибрати?

Найпростіший і найменш вибагливий пристрій — електрична мотокоса. За нею легше доглядати (не потрібно зливати паливо, міняти свічки або повітряні фільтри). В управлінні теж майже немає нюансів: ніяких обмежень, на якій довжині косити. Головне — весь час звертати увагу, де знаходиться провід, щоб випадково його не перерізати, не працювати з мокрою травою та носити гумові чоботи.

Але є одне «але» — саме провід, який обмежує мобільність та маневреність. До того ж до коси доведеться купувати ще й подовжувач, щоб обробляти великі площі. Тому заради свободи та потужності дачники часом вважають за краще купити бензинові газонокосарки (відразу попереджаємо, за рівнем шуму вони випереджають електричні в рази). Але така техніка вимагає фізичної витривалості — мотор серйозної потужності це додаткова вага, а косу доведеться весь час тримати в руках.