Масажери

Arealer spa

Масажер - Arealer spa

Пропозицій (1)
324 грн
pmf 1232

Масажер Bosch pmf 1232

Пропозицій (1)
405 грн
psa-2362

Масажер Hydas psa-2362

Пропозицій (1)
738 грн
Compex Fit 1.0

Масажер Fit Compex Fit 1.0

Пропозицій (2)
1824 - 2600 грн

Категорія «Поки не побачив — не знав, наскільки мені воно треба» на «Техноскарбі» — масажери

3 причини купити масажер: Україна, слухай!

1. Важко придумати кращу ідею для подарунка, ніж ця. А все тому що масажуючий гаджет а) приносить реальну користь б) це не найдоступніша електроніка, а на себе зазвичай шкода грошей — чомусь людина рідко схильна балувати себе. Але масажери не тільки борються з хронічним болем, але стимулюють м'язи, покращують кровопостачання на тих ділянках тіла, де їх застосовують, та допомагають зняти стрес і зміцнити імунітет. Навіть рятують від головного болю!

2. З актуальними цінами на послуги масажистів один девайс швидко покриє витрати на себе. І зведе нанівець будь-які незручності, пов'язані з мануальним масажем. Розім'ятися можна в будь-який час, в будь-якому місці і місті. Не потрібно нікуди їздити, розчищати місце для столу або викроювати для зустрічі частину вихідного.

3. Людина не здатна на такий рівень проникнення, яким можуть похвалитися машини. Там де масажист застосовує силу і приносить біль та синці, техніка всього-то нарощує коливання, вібрації, але не змушує вас кричати, а потім — кульгати. Крім того, можна купити масажер для ніг з ультрачервоним випромінюванням (незамінний помічник для всіх, хто схильний до простудних захворювань).

Чому вигідно обрати масажери б/у:

* Вони дешевші, тому що колишні власники часто втрачають коробки, інструкції або якісь кришки. Відсутність комплекту знижує вартість лоту.

* У продажу часом зустрічаються дійсно рідкісні пристрої —  наприклад, від фірм, які офіційно в Україні не працюють. Ніколи не вгадаєш, який шлях гаджет пройшов, перш ніж його вирішили продати. Можливо, імпортний масажер, що так сподобався вам, перевіз чийсь дядечко з північної Німеччини, але забув у Києві через неуважність?