Каталог техніки

MP3-плеєри

Детальний вибір
Виробник
Характеристики

Найбільш недооцінена категорія продуктів на «Техноскарбі». Звичайно, скачати мп3-плеєр на андроїд — це секунд двадцять від сили, але ж ніякий софт, нехай і зі стильними анімаціями або вбудованим месенджером, не замінить айподи, уолкмани і олдскульні гаджети на зразок. Символи веселощів дев'яностих і божевілля нульових, ці штукенції все ще неймовірно корисні.

Тим, хто поки не в змозі цілковито перейти на «інтернет-дієту», «Техноскарб» пропонує компроміс — лінійку iPod Touch від Apple. Так ви матимете можливість листуватися у соціалках і ганяти в онлайн-іграх. Але тільки там, де працює Wi-Fi.

А що коли терміново потрібен мп3-плеєр? Б/у, перевірений часов, надійний гаджет допоможе заощадити. Для більшої зручності розбийте покупку на декілька платежів, не переплачуючи — «Техноскарб» пропонує розстрочку та оплату частинами з банківських карток Приватбанку і Monobank.

Немає бажання залізати у борги? Чудово — відфільтруйте «МP3-шки» на сайті за станом. Максимально дешевими часто будуть програвачі з трохи подряпаним корпусом або без коробки чи навушників. Ніякого обману — продукцію в «Техноскарбі» перевіряють прискіпливо, тож наші плеєри служать довго. Впевніться самостійно — замовлюйте доставку до одного з наших магазинів чи відділення «Нової пошти». І нехай буде багато хорошої музики.

Доставка по Україні

Службою доставки магазину
через 5 - 7 днів

Низькі ціни

Продаємо комісійну
(б/у) техніку

Надійні покупки

Вся наша техніка знаходиться
в робочому стані

Мережа магазинів

Більше 50 точок видачі
по всій Україні