offline

0 800 210 028

Товарів не знайдено

Скільки посуду потрібно для щастя?

Сьогодні ми можемо купити кришталеві келихи або фарфор на двадцять персон, сидячи на дивані. Навіть до комп'ютера підходити не потрібно — від нових речей нас відділяють хіба що дві кнопки на екрані мобільного. Але ще 50 років тому набори столового посуду були рідкістю, предметом розкоші та сімейними скарбами. Їх дбайливо зберігали на верхніх полицях сервізу, не діставали без урочистого випадку, а потім передавали дочкам як придане або вписували у заповіт. Тому купити посуд — не просто шопінг, це частина культурного коду.

Столові прибори, тарілки, соусниці та перечниці — все це краще купувати не китайського виробництва, в неякісному виконанні за копійки, а один раз та на все життя (ну або хоча б з таким наміром). І зовсім не обов'язково відкладати частину зарплатні довгий час заради добротно зроблених речей — у «Техноскарбі» зібрані товари з досвідом з усієї України. Адже винні келихи, тарілки та інші аксесуари для кухні дуже популярні в якості подарунків, які часто потім передаровують або позбавляються, продаючи на майданчиках на зразок нашого.

Кілька порад щодо купівлі посуду і столових приборів:

- Не шукайте певні моделі або матеріали. Якщо говорити про набори, які опинилися в продажу повторно, серед них часто зустрічаються рідкісні, закордонні комплекти. Стильні вилки-ложки-ножі з дерев'яними ручками, керамічні соусниці з дивовижними принтами, коробки з кодовими замками, оббиті шкірою — цінитель хорошого посуду, отримавши щось подібне, буде щаслив надмірно.

 

- Якщо в каталозі розміщено цілий комплект, а вам потрібна тільки певна річ з нього — все одно запитайте у наших менеджерів, що саме продається. Часто товар заявлений як комплект, оскільки в оригіналі він їм був, але колишні власники втратили або розбили щось. То трапляється таке, що з чайного сервізу насправді залишилися тільки чудові чашки, яких і не вистачало вашій родині.