offline

(050) 446 07 32

Намети туристичні

 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Monobank
  Оплата частинами 4 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Monobank
  Оплата частинами 4 мiсяцi

Намет туристичний High Peak beaver 3

Пропозицій (1)
700 грн

Літо, сонце, пляж ... І намет!

При виборі намету, в першу чергу, потрібно зрозуміти для чого він вам потрібен. Будь то походи в гори, подорож на тепле узбережжя чи просто вилазка з друзями за місто.

Виходячи з призначення можна купити бюджетний намет «на смак й колір»: з тентом, для дачі, кемпінговий чи пляжний намет для дітей.

Класифікація наметів

Залежно від умов використання, намети поділяють на основні типи: універсальні, кемпінгові та трекінгові. Компактність першого (висота до 160 см) дозволяє брати намет з собою в будь-який похід або подорож. Це найбільш поширений вид "outdoor" екіпіровки.

Кемпінговий намет це, без перебільшення, справжній збірний будинок. Його висота від 175 до 220 см, а кількість спальних місць стандартної моделі розраховано на 3-4 туристи.

Найлегші, трекінгові намети, з використанням алюмінієвих дуг мають форму півсфери та відрізняються місткістю.

Для виготовлення дуг й каркасів наметів використовується дюрапол, склопластик або алюміній, від чого залежить вага та ціна «похідного будинку».

Водостійкість 

Якісний намет має відповідати «золотому стандарту» водостійкості: 3000 мм опадів для тенту, й 5000-6000 мм опадів для дна.

Для виготовлення туристичних наметів використовуються поліамідні (нейлон, капрон), та поліефірні тканини (лавсан, поліестер). Останні на порядок вище в ціні, але є більш стійкими до ультрафіолету.

Якщо ви вирішили купити туристичний намет, звертайте увагу на: вагу, універсальність, а також простоту установки намету. Крім того, важливу роль відіграє кількість шарів стінки. Одношарові (без тенту) — варіант для тих, хто хоче купити дешевий намет з непромокаючої тканини. Варіант з тентом (двошарові намети) має підвищений рівень водостійкості й відрізняється наявністю тамбура для речей.

І все ж головне — намет повинен радувати око й бути в першу чергу комфортним. Адже купуючи намет, ви обираєте тимчасовий будинок на період пригод.