Каталог техніки

Перфоратори

Детальний вибір
Характеристики

Перфоратор: працює з деревом і бетоном

 

Цей універсальний інструмент підходить для будь-яких типів матеріалів

 

Що таке дриль знають навіть ті, хто ніколи молотка в руках не тримали. А ось для чого потрібен перфоратор і чому - це один із найбільш універсальних електроінструментів, здогадуються далеко не всі.

 

Перфоратор - це ударний інструмент, який забезпечує ще й обертання. Головна відмінність перфоратора від дриля в тому, що перший потрібен для довбання, а другий - для легкого свердління. Але сучасні перфоратори мають безліч функцій і крім довбання. Серед них: свердління з ударом, свердління у режимі відбійного молотку і більш м'який варіант - свердління без удару. Цей електроінструмент підходить для більшості будівельних і ремонтних робіт з різними матеріалами: від дерева до бетону. Це робить його практично універсальним помічником.

 

Купити перфоратор б/в в Києві можна в одному із 39 магазинів "Техноскарб". Діапазон цін на цей електроінструмент варіюється у межах від двохсот до декількох тисяч гривень. Від чого залежить ціна? У більшості випадків, ціна на перфоратори б/в залежить від стану конкретної моделі і технічних характеристик: енергії удару, потужності двигуна, кількості режимів. На вартість перфоратора впливає також фірма-виробник. Найпопулярнішими вважаються: Bosch, Makita, Інтерскол та інші.

 

У магазинах мережі "Техноскарб" можна не лише легко і недорого купити б/в-перфоратор, а й вигідно реалізувати його. Продати перфоратор Ви можете в одному з 80 магазинів "Техноскарб" по всій Україні. Експерти-консультанти розкажуть все про те, як швидко і вигідно продати перфоратор в нашому інтернет-магазині й оффлайн-точках. Для цього Вам потрібно всього лише подати заявку щодо продажу перфоратора або принести його в один із наших магазинів.

 

Не важливо, купуєте Ви електроінструмент або продаєте його. У всеукраїнській мережі комісійних магазинів “Техноскарб”, Ви завжди зможете знайти те, що Вам потрібно.

 

Доставка по Україні

Службою доставки магазину
через 5 - 7 днів

Низькі ціни

Продаємо комісійну
(б/у) техніку

Надійні покупки

Вся наша техніка знаходиться
в робочому стані

Мережа магазинів

Більше 50 точок видачі
по всій Україні