Каталог техніки

Принтери і БФП

Детальний вибір
Виробник
Ціна та стан
Характеристики

Що потрібно знати про принтери, щоб зробити правильний вибір та не пошкодувати

Якщо запитати у випадкового незнайомця на вулиці про принтери, швидше за все, він розповість, мовляв, є струменеві і є лазерні. Лазерний коштує дорого, струменевий принтер — навпаки. Можуть ще згадати принтер «Епсон», тому що продукції компанії на ринку — як сарани.

І це — головна помилка. Тому що на бюджетних моделях виробники все одно заробляють стільки ж, але трохи інакше — на картриджах. Навіть на рівні програмного забезпечення такий девайс не дає друкувати, коли закінчився один з «баків» з чорнилом. Немає жовтого? Тоді ніякого чорно-білого тексту. А часом блокується навіть можливість сканувати документи! До того ж, картриджі засихають, їх доводиться трясти, злитися, і плюнувши на гаджет, гуглити, де купити картридж до принтера. І так кожен раз.

З іншого боку, для фотографів це найдоступніший і зручний спосіб друкувати знімки.

В інших випадках, коли плануєте купувати принтер, щоб друкувати документи, книжки і наукові роботи, обирайте лазерний чорно-білий принтер (кольорові не менше якісні, але коштують в рази дорожче).

Крім того: стартові картриджі на нових моделях заповнені не повністю (щоб ви скоріше зіткнулися з необхідністю докуповувати комплектуючі). Тому найкращий варіант для тих, кому потрібно супердешево і на не дуже довгий термін — струменевий принтер б/у, якому вже поміняли картриджі.

Але якщо принтер купується років на двадцять, краще відразу придивитися до гаджетів із Wi-Fi — так ви зможете відправляти на друк текст зі смартфона за один клік.

Останнє: характеристики (рівень шуму або швидкість друку сторінок в хвилину тощо) на сайтах вендорів часом дещо відрізняються від дійсності, тому орієнтуйтеся на репутацію бренду і думки реальних власників (якщо з принтером щось не так — завжди знайдеться багато гнівних відгуків).

Доставка по Україні

Службою доставки магазину
через 5 - 7 днів

Низькі ціни

Продаємо комісійну
(б/у) техніку

Надійні покупки

Вся наша техніка знаходиться
в робочому стані

Мережа магазинів

Більше 50 точок видачі
по всій Україні