Каталог техніки

Проектори мультимедійні

Детальний вибір
Виробник
Характеристики

Чому варто купити лазерний проектор б/у замість телевізору?

* Неймовірні діагоналі зображення. При цьому «більше» не обов'язково означає «дорожче». Розмір картинки налаштовується коліщатком або кнопкою, а не збільшенням бюджету на новий телек.

* Проектор — єдиний вибір там, де щільність стін не дозволяє повісити плазмову панель. Або в тих кімнатах, де дорогу плазму легко зламати чи розбити: наприклад, у дитячій спальні. Через компактний корпус гаджетові не витівок котів, дітей та незграбних домашніх.Одне з найважливіших переваг — мобільність.

* Портативний проектор легко взяти на дачу та влаштувати вечірній кіносеанс для цілої компанії друзів.

* Випромінювання рідкокристалічних екранів — постійний стрес для зору. Проектор не має сяючих пікселів, тому і проблеми немає. Дивитися на проекцію комфортніше, ніж на звичайний монітор.

Три головних стереотипу щодо кльових гаджетів:

1. Лазерний проектор (б/у або новий) складно налаштувати. Навпаки! На корпусі ті ж роз'єми для підключення аудіо, що і на телевізорах. Фокус залежить від відстані до стіни. От і все.

2. Проектори не годяться для фанатів «розумної» електроніки. Насправді гаджет працює як звичайний монітор: можна використовувати проектор для смартфону, стрімити відео з телевізійної приставки або підключити до своєї PlayStation.

3. Здатність сприймати інформацію при світлі — серйозний недолік. По-перше, проектор можна включати і вдень: чіткість залежатиме від контрастності пристрою (за цим показником чим більші числа — тим краще). По-друге, проектор — пречудовий спосіб відучити себе прокрастинувати: ніяких серіалів на вихідних, поки справи не зроблено.

Ну і якщо ви не на 100% впевнені, що надбання себе виправдає, вживані проектори на «Техноскарбі» — практичний спосіб відкрити для себе гаджети нового покоління та триматися в рамках сімейного бюджету.

Доставка по Україні

Службою доставки магазину
через 5 - 7 днів

Низькі ціни

Продаємо комісійну
(б/у) техніку

Надійні покупки

Вся наша техніка знаходиться
в робочому стані

Мережа магазинів

Більше 50 точок видачі
по всій Україні