Пн-Пт: 9:00-18:00, Сб-Нд: 9:00-17:00
(044) 499-93-94
Зворотній зв'язок
Каталог техніки
//

Послуги

//

Здати техніку на комісію

Здати техніку на комісію

Бажаєте вигідно продати свою техніку?
Не потрібно ні про що турбуватися та відповідати на дзвінки покупців,
просто продавайте вашу техніку через «ТЕХНОСКАРБ»
Здати техніку на комісію

Продавати техніку в «ТЕХНОСКАРБ» легко і безпечно

Здати техніку на комісію

 

Умови прийому техніки на комісію (реалізацію):

Загальні умови
Вартість товару визначає його власник при здачі на комісію. Якщо він не може визначити реальну ринкову вартість товару, продавець магазину може порекомендувати приблизну вартість. Всі умови по прийому товару на реалізацію прописуються у Договорі. Для укладення Договору по здачі товару на комісію в магазин, власник товару повинен мати при собі паспорт і код ІПН.

Оцінка і уцінка товару
Товар приймається на комісію на термін до 90 днів.
Якщо за 60 календарних днів товар не проданий, здійснюється його переоцінка і вартість знижується на 20%. Якщо товар не проданий за 90 календарних днів, його вартість додатково ще знижується на 20% від залишкової суми після першої знижки. Якщо товар не проданий через 15 днів після другої уцінки, магазин знімає його з продажу і повертає продавцю без письмового попередження.

Оплата за зберігання товару

Якщо продавець, який виставив товар на комісію, не забирає товар, що знято з продажу, більше 30 календарних днів, то він зобов'язаний відшкодувати магазину зберігання товару: перші 30 календарних днів - 0%, наступні 30 календарних днів - 2% від вартості товару, такі 30 календарних днів - 3% від вартості.

Продавайте свою техніку через «Техноскарб»!

Часті запитання