Пн-Пт: 9:00-18:00, Сб-Нд: 9:00-17:00
(044) 499-93-94
Зворотній зв'язок
Каталог техніки
//

Послуги

//

Обміняти техніку

Обміняти свою техніку

У Вас є непотрібна техніка? Мережа магазинів «ТЕХНОСКАРБ» допоможе вам перетворити її на гроші
або на дійсно потрібні речі за програмою «Трейд-ін»
Обміняти свою техніку
У Вас є непотрібна техніка? Мережа магазинів «ТЕХНОСКАРБ» допоможе Вам перетворити її на гроші або в дійсно потрібні речі. Ми пропонуємо Вам два варіанти обміну техніки:

Заробити гроші на непотрібній вам техніці

Принесіть свою техніку до магазину «ТЕХНОСКАРБ» продайте та отримайте гроші. Минув час, коли треба самостійно шукати покупця серед знайомих і в інтернеті. Ми все зробимо за Вас.

Наприклад: Залиште свій мобільний телефон на комісію і чекайте продажу. Все дуже просто. Вам зателефонують, як тільки на телефон знайдеться покупець і залишиться тільки забрати свої гроші від продажу телефону!

Перетворити стару техніку в потрібну річ

Дотепер тримаєте в будинку непотрібну Вам техніку?! Поміняйте її на потрібну за програмою Трейд-ін! Зайдіть в магазин «ТЕХНОСКАРБ» і обміняйте те, що вже Вам не потрібно на те, що обов'язково знадобиться.

Наприклад: Ви купили нову автомагнітолу, а що ж робити зі старою? Відповідь проста. Обміняйте її, наприклад, на сучасний GPS-навігатор. Вашу автомагнітолу оцінили в 400 грн., А GPS-навігатор коштує 700 грн., - Доплативши різницю в 300 грн., Ви отримуєте в свій автомобіль персонального гіда.

Де можна обміняти техніку?

З програмою Трейд-Ін старі речі перетворюються на дуже корисні!

Часті запитання