Tehnoskarb

Корзина

Сушарки для рук

другое

Сушарка для рук Solaris другое

Пропозицій (3)
330 грн
volkstechnik ht1800

Сушарка для рук - volkstechnik ht1800

Пропозицій (1)
216 грн
hd1500

Сушарка для рук Vita hd1500

Пропозицій (1)
270 грн
m99a

Сушарка для рук Mediclinics m99a

Пропозицій (1)
2000 грн

Сушарка для рук або паперові рушники: що вибрати?

У більшості сценаріїв електрогаджет — більш практичне та екологічне рішення, навіть враховуючи його постійну потребу в електроенергії. А все тому що:

- Це вкрай надійна техніка — навіть якщо мова про недорогі сушарки для рук б/у. Служать такі в середньому по 7-15 років. Паперові серветки, якими за такий же період часу витирали б руки, вистачило б на невеличкий ліс. І це не кажучи про «антивандальні моделі» з нержавіючої сталі — найнадійніші, тим і хулігани не страшні.

- Крім сушки такі пристрої вміють дезінфікувати шкіру — якщо функція потрібна, обирайте моделі з ультрафіолетовими лампами. Зазвичай вони оснащені резервуаром для збору рідини. Долоні в такий гаджет пропонується поміщати зверху.

Характеристики сушарок для рук: що важливо?

* Рівень шуму, який спричиняє гаджет. Буде проблемою в офісних приміщеннях — усюди, де тонкі стіни та багато народу, якому постійне дзижчання може заподіяти дискомфорт.

* Співвідношення потужності і швидкості потоку повітря. Повертаючись до офісів — немає сенсу купувати «супер-експрес-сушку», як в туалетах аеропортів, оскільки (див. попередній пункт) вони часто гучні, продуктивні і агресивні до шкіри, якщо користуватися постійно. Кілька разів в день, від одного робочого тижня до іншої.

* Безпека. Як мінімум, звертайте увагу на захищеність від потрапляння в корпус вологи і пилу — зазвичай про її ступеня каже сертифікація за стандартом IP.

* Ціна. Часом трапляється, що гроші, зекономлені спочатку на найдешевшій моделі серед доступних, доведеться витратити згодом на оплату рахунків за електроенергію. Замість пошуку «безкоштовного сиру» (тобто дешевих, тихих і продуктивних сушарок для рук в Києві або інших містах України) варто замовити якісний девайс б/у на «Техноскарбі».