Каталог техніки

Термопоти

Детальний вибір
Виробник

«Як же хочеться чаю», — прокрадається в голову думка. Ви залишаєте робоче місце, просуваєтеся у напрямку плити або електричного чайника. Вода повільно заповнює резервуар, а ви чекаєте. Потім вмикаєте газ або важіль, та чекаєте знову. Чайник ніби зовсім не поспішає «гарячкувати». Ви відволікаєте себе: і без чаю роботи багато, а в соціальних мережах черговий політичний скандал. Потім спокій порушує дзівнок, і так до тих пір, поки не трапиться таке, що вода навряд чи тепліша за навколишнє середовище та настав час кип'ятити її повторно.

Термопот — це порятунок всіх розсіяних любителів чаю. Такий собі міні-бойлер для чашки, який повільно нагріває воду до заданої температури, а потім підтримує тепло в своєму резервуарі. Тобто в теорії можна купити чайник (електричний чи звичайний) та отримати ті ж функції, але з термопотом:

* Простіше. Не потрібно тримати у висячому положенні важкий гаджет, поки ви заливаєте туди воду. Лише поставити кухоль на майданчик, а окріп ллється зверху. Тому складно придумати зручніший пристрій для літніх бабусь і дідусів. Так набагато безпечніше.

* Надійніше. Повільне кип'ятіння ефективніше очищує воду від хлору та вбиває шкідливі мікроорганізми. А ще якщо купити термопот з вбудованим акумулятором, можна гарантувати собі гарячі напої під час відключення електроенергії. Як мінімум на добу (точна кількість годин, звичайно, залежить від обсягу, але термопоти бувають і досить об'ємними — п'ятилітровими, наприклад).

* Енергоефективніше. Оскільки вони не працюють на експрес-обігрів, аксесуарам не потрібні серйозні потужності та зайві вати. Тому і «живуть» такі гаджети десятиліттями, на відміну від звичайних електричних чайників.

* Зручніше. Фіксована температура дозволяє правильно заварювати чаю різного ґатунку і кавових напоїв.

Доставка по Україні

Службою доставки магазину
через 5 - 7 днів

Низькі ціни

Продаємо комісійну
(б/у) техніку

Надійні покупки

Вся наша техніка знаходиться
в робочому стані

Мережа магазинів

Більше 50 точок видачі
по всій Україні