Термопоти

2,5л

Mliter 2,5л

Пропозицій (1)
620 грн
hw500

Caso hw500

Пропозицій (1)
1495 грн
machine 2.5l 2600w

Kettle machine 2.5l 2600w

Пропозицій (1)
539 грн
vkj318

Термопот Breville vkj318

Пропозицій (1)
571 грн
einkochautomat

Weck einkochautomat

Пропозицій (1)
1260 грн
thd 2021

Термопот Bosch thd 2021

Пропозицій (1)
650 грн
Продати швейцарські годинники
mg-129

Термопот до 4л. Magio mg-129

Пропозицій (1)
350 грн
nc-hu301

Термопот до 3л Panasonic nc-hu301

Пропозицій (1)
1215 грн

«Як же хочеться чаю», — прокрадається в голову думка. Ви залишаєте робоче місце, просуваєтеся у напрямку плити або електричного чайника. Вода повільно заповнює резервуар, а ви чекаєте. Потім вмикаєте газ або важіль, та чекаєте знову. Чайник ніби зовсім не поспішає «гарячкувати». Ви відволікаєте себе: і без чаю роботи багато, а в соціальних мережах черговий політичний скандал. Потім спокій порушує дзівнок, і так до тих пір, поки не трапиться таке, що вода навряд чи тепліша за навколишнє середовище та настав час кип'ятити її повторно.

Термопот — це порятунок всіх розсіяних любителів чаю. Такий собі міні-бойлер для чашки, який повільно нагріває воду до заданої температури, а потім підтримує тепло в своєму резервуарі. Тобто в теорії можна купити чайник (електричний чи звичайний) та отримати ті ж функції, але з термопотом:

* Простіше. Не потрібно тримати у висячому положенні важкий гаджет, поки ви заливаєте туди воду. Лише поставити кухоль на майданчик, а окріп ллється зверху. Тому складно придумати зручніший пристрій для літніх бабусь і дідусів. Так набагато безпечніше.

* Надійніше. Повільне кип'ятіння ефективніше очищує воду від хлору та вбиває шкідливі мікроорганізми. А ще якщо купити термопот з вбудованим акумулятором, можна гарантувати собі гарячі напої під час відключення електроенергії. Як мінімум на добу (точна кількість годин, звичайно, залежить від обсягу, але термопоти бувають і досить об'ємними — п'ятилітровими, наприклад).

* Енергоефективніше. Оскільки вони не працюють на експрес-обігрів, аксесуарам не потрібні серйозні потужності та зайві вати. Тому і «живуть» такі гаджети десятиліттями, на відміну від звичайних електричних чайників.

* Зручніше. Фіксована температура дозволяє правильно заварювати чаю різного ґатунку і кавових напоїв.