Тренажери

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка

Тренажер Legmagic другое

Пропозицій (1)
250 грн

Збираємо спортзал удома: 5 корисних порад для тих, хто вирішив взятися за фігуру

1. Не фокусуйтеся на доводі «немає грошей». Не відкладайте все до «слушного моменту», який насправді ніколи не настає. Звичайно, хто не хоче обладнати стильну кімнату матами, лавками та біговою доріжкою, мов у кращих інстаграмах фітнес-тренерів? Але якщо можливості купити тренажери для дому одним заходом немає, прямуйте до мети маленькими кроками.

2. Додайте в «Обране» розділ з тренажерами б/у на «Техноскарбі». Найчастіше нам привозять спортивне обладнання в хорошому стані, майже без слідів використання (складно пошкодити металеві та прогумовані запчастини). Можливо, для когось ваш майбутній тренажер був символом нового життя «з наступного понеділка», але старі звички перемогли, а девайс стояв у комірчині, немов магніт для пилу.

3. Розділіть витрати на свій спортзал на кілька платежів. На сайті працює списання по частинах з кредитних карток «Приватбанку» і Monobank, та діють кредитні програми (деякі з них не вимагають першого внеску). Тоді ви виграєте час (бо швидше почнете тренуватись), та полегшите навантаження на сімейний бюджет.

4. Прискіпливо дослідіть в інтернеті, як правильно користуватися обладнанням, яке ви встановлюєте. Зневажливість може призвести до травм. А при розумному підході бігова доріжка б/у стане не джерелом болю, а серйозною підтримкою вашим рельєфним литковим м'язам.

5. Не женіться за кількістю пристроїв, але запитайте себе, яким обладнанням вам буде приємно користуватися. Що точно не занудьгує від непотрібності? Тренажер для пресу або велосипед? Вся суть домашнього спортзалу в тому, щоб зібрати ультимативний майданчик на базі особистих уподобань та мати до нього доступ коли заманеться.