Туристичні ножі і мультиінструменти

swisstool

Мультитул Victorinox swisstool

Пропозицій (1)
500 грн
другое

Мультитул - другое

Пропозицій (2)
250 - 499 грн
другое

Ніж туристичний * другое

Пропозицій (3)
230.4 - 680 грн
g301-h

Мультитул Ganzo g301-h

Пропозицій (3)
230 - 270 грн
другое

Ніж туристичний /noname/ другое

Пропозицій (2)
650 - 1450 грн
Техніка напрокат
leatherman surge black

Мультитул Leatherman leatherman surge black

Пропозицій (1)
1800 грн
3.0238l

Мультитул Victorinox 3.0238l

Пропозицій (1)
4200 грн

З туристичними ножами складно: витривалий, якісний інструмент не коштує дешево, але коли любитель походів все-таки наважується на придбання чогось на зразок фірмового туристичного ножа «Гербер», виникає ще одна проблема — дороге лезо страшно зіпсувати, зламати. Ось і виходить: ми бережемо хороші ножі від використання або мучимося з поганими. Найбільш очевидний вихід із ситуації — купити якісний туристичний ніж б/у.

Інше важливе питання — вибрати «класичний» монолітний ніж або туристичний ніж з ложкою та виделкою, викрутками, кусачками та безліччю допоміжних витребеньок?

Відповідь залежить від того, які локації ви плануєте підкоряти з ножем в рюкзаку. Як довго перебуватимете далеко від міста?

Ножі з фіксованим лезом дешевші, надійніші (де немає рухомих деталей — там і максимальна невразливість), а кількість доступних моделей майже нескінченна. Таким ножам потрібен чохол.

У довготривалих походах віддавайте перевагу вуглецевій сталі, яку легко заточити в польових умовах. Якщо поблизу водоймище із солоною водою — обирайте нержавійку. Найпопулярніший розмір леза ножа для туризму — 10-12 см.

Краще не купувати складні (швейцарські ножі) на китайських торгових майданчиках: через велику кількість деталей буде багато можливостей щось зламати або того гірше, зашкодити собі або іншим людям. З хорошого швейцарського ножа насадки не повинні випадково вивалюватися, а в відкритому стані він завжди залишається заблокованим від випадкового закриття. Дуже добре, якщо механізм дозволяє відкривати корпус однією рукою.

Головний аргумент проти подібних гаджетів — те, що частина насадок можливо не знадобиться ніколи, і вони — лише зайвий тягар всередині корпусу. Тому уважно вивчайте склади наборів і вибирайте те, що точно стане в нагоді.