Каталог техніки

Туристичні ножі і мультиінструменти

Детальний вибір
Виробник
Характеристики

З туристичними ножами складно: витривалий, якісний інструмент не коштує дешево, але коли любитель походів все-таки наважується на придбання чогось на зразок фірмового туристичного ножа «Гербер», виникає ще одна проблема — дороге лезо страшно зіпсувати, зламати. Ось і виходить: ми бережемо хороші ножі від використання або мучимося з поганими. Найбільш очевидний вихід із ситуації — купити якісний туристичний ніж б/у.

Інше важливе питання — вибрати «класичний» монолітний ніж або туристичний ніж з ложкою та виделкою, викрутками, кусачками та безліччю допоміжних витребеньок?

Відповідь залежить від того, які локації ви плануєте підкоряти з ножем в рюкзаку. Як довго перебуватимете далеко від міста?

Ножі з фіксованим лезом дешевші, надійніші (де немає рухомих деталей — там і максимальна невразливість), а кількість доступних моделей майже нескінченна. Таким ножам потрібен чохол.

У довготривалих походах віддавайте перевагу вуглецевій сталі, яку легко заточити в польових умовах. Якщо поблизу водоймище із солоною водою — обирайте нержавійку. Найпопулярніший розмір леза ножа для туризму — 10-12 см.

Краще не купувати складні (швейцарські ножі) на китайських торгових майданчиках: через велику кількість деталей буде багато можливостей щось зламати або того гірше, зашкодити собі або іншим людям. З хорошого швейцарського ножа насадки не повинні випадково вивалюватися, а в відкритому стані він завжди залишається заблокованим від випадкового закриття. Дуже добре, якщо механізм дозволяє відкривати корпус однією рукою.

Головний аргумент проти подібних гаджетів — те, що частина насадок можливо не знадобиться ніколи, і вони — лише зайвий тягар всередині корпусу. Тому уважно вивчайте склади наборів і вибирайте те, що точно стане в нагоді.

Доставка по Україні

Службою доставки магазину
через 5 - 7 днів

Низькі ціни

Продаємо комісійну
(б/у) техніку

Надійні покупки

Вся наша техніка знаходиться
в робочому стані

Мережа магазинів

Більше 50 точок видачі
по всій Україні