Знищувачі документів

62mc

Знищувач документів Fellowes 62mc

Пропозицій (1)
2650 грн
auto+ 60x

Знищувач документів Rexel auto+ 60x

Пропозицій (1)
1742 грн
pavo stripmaster 12

Шредер - pavo stripmaster 12

Пропозицій (1)
250 грн

Що потрібно врахувати, коли вибираєш шредер

* Ви зіткнетеся з різноманіттям: від маляток для робочого столу, до промислових шредерів, які ріжуть по 100 аркушів за один підхід. Визначитися допоможуть питання: скільки чоловік подрібнюватимуть папір? В яких обсягах? Наскільки важлива інформація в документах, які передбачається пропускати крізь леза? А визначившись, беріться штурмувати характеристики.

* Критично дізнатися, скільки гаджет здатен працювати без зупинки. Деякі шредерице невтомні монстри, іншим обов'язково остигати деякий час. Логічно, що перші обійдуться дорожче.

* Рівень безпеки (позначається літерами DIN) означає, наскільки дрібні шматочки гаджет залишає. Перший рівень — смужки довжиною близько 9,5 мм. При бажанні їх можна склеїти, тому такий шредер не підійде банківським чи страховим установам, які працюють з особистими даними безлічі клієнтів. Починаючи з третього класу, недоброзичливцям буде дуже складно відновити інформацію. А максимальний захист — то клас 6.

* Шредери можуть різати не тільки папір. Виробники часто пропонують додаткові функції: знищення скріпок, скоб, картону, пластикових карт та навіть лазерних дисків.

* Більш просунуті моделі оснащені сенсором безпеки — такий не запрацює до тих пір, поки з роз'єму не витягнуть сторонні предмети (тобто перспектива відрізати собі палець нікому не загрожує).

* Якщо говорити про способи роботи, можна купити шредер перехресного або подовжнього різання. Як легко здогадатися з назви типів, одні подрібнюють листи на клаптики, другі залишають після себе поздовжні смужки.

* Останній фактор, який зазвичай не перевіриш, купуючи шредер б/у онлайн — рівень шуму (дуже критично, якщо гаджет буде стояти недалеко від робочих місць співробітників). Обов'язково читайте, що пишуть про конкретний знищувач в інтернеті.