Варильні поверхні

другое
nke645g17
vce 320 ba
ef-413s q411 sfd
vb 61 tc
td 640 s bk ix/ha
Техніка напрокат
gma6411/ix

Плита газова Whirlpool gma6411/ix

Пропозицій (1)
3200 грн
pue 611bf1e
akt 803 ne
mgm 61024 i
pkf645fp2e

Чому варто купити варильну поверхню?

1. Це можливість купити плиту, яка вам подобається, та духовку, яка влаштовує за функціональністю та ціною. Або зовсім не купувати духовку, якщо ви її не використовуєте. Вільне місце під панеллю з конфорками завжди можна корисно пристосувати — для зберігання посуду, наприклад.

2. Набагато зручніше готувати, коли варильна поверхня і духовка знаходяться по сусідству, але в різних шафах, не на одному рівні — щоб не доводилося низько нагинатися.

3. Вибрати буде набагато простіше: виробники навперебій пропонують купити варильні поверхні дуже різної конструкції. З чавунними «млинцями» та під склом, з традиційним розташуванням конфорок по кутах і такі, де нагрівальні елементи виведені в формі ромба. Нарешті ті, хто готує мало та рідко, можуть вибрати компактну плиту на 1-2 «пальника» і не переплачувати за непотрібні компоненти.

4. Це естетично. Замість залізної металевої споруди, маєте ідеально вписану у кухонний інтер'єр акуратну панель.

Що потрібно врахувати, купуючи варильну поверхню б/у?

- Зверніть увагу на перемикачі. Поворотні (класичні) легко викручувати наосліп. Зате на сенсорних кнопках не збирається бруд і жир.

- Індукційних електричних плит в Україні чомусь побоюються, думаючи, що доведеться міняти під такий гаджет комплект сковорідок та каструль, але багато іменитих кухарів готують саме на індукції. Наприклад, Рамзі Гордон. Сумніваєтеся? Вибирайте комбіновану варильну поверхню (звичайна електрика + індукція).

- Часто вендори доповнюють пристрої функціями мобільного кухонної техніки (на кшталт мультиварок). Наприклад, додають програмування часу роботи та температури. Не завжди корисність цих інновацій реальна. Те, чим справді зручно користуватися — звичайний таймер та захист від випадкового ввімкнення (адже дітям іноді всюди потрібно пролізти).