Каталог техніки

Відеоняні

Детальний вибір
Виробник
Місто
Ціна та стан

Відеоняня: необхідність чи примха?

Радянські батьки, бабусі та їхні батьки колись чудово виховували дітей і без електроніки в дитячій. Але ж і підгузники відразу після появи в нашій країні здавалися надмірністю — дорого та треба купувати купу. Ось і з відеонянями схожа історія. Хтось довіряє тільки своїм вухам та батьківській інтуїції — і це нормально. Але якщо ви відкриті до нових ідей та технологій, чому б не купити відеоняню? Б/у обійдеться дешевше за нову, Але це не єдина причина, ось ще декілька:

1. Батьки отримують можливість якісно спати. Без параної на кшталт «Ох, занадто довго дитина лежить смирно, він хоча б дихає?». З гаджетом-слідопитом нічні перевірки закінчаться. Якщо є сумніви — один погляд на монітор їх розсіє. Більш просунуті відеоняні моніторять ще температуру, стадії сну та інші показники.

2. Можна спілкуватися з малюком дистанційно, коли мати або батько далеко. Зворотній зв'язок дуже допомагає, коли доведеться залишати нащадка з іншими родичами або доглядальницями. Відгуки про відеоняню зазвичай складаються з історій про те, як карапузи вередують, але тільки до тих пір, поки суворий тато не підключиться до девайсу через wi-fi і не вживе заходів особисто. Ще няня дозволяє вмикати музику через динамік (наприклад, колискову).

Пристрої без екрану, які дозволяють тільки слухати — скоріше варіант «для мандрівок». Тому що легко зійти з розуму, намагаючись розгадати, чому малятко видає такі дивні звуки і що ж там в нього відбувається.

Функції відеоняні, які виявляться корисними

* Індикація заряду. Повинна бути помітною (а то виявиться, що дитина плакала годину, а няня розрядилася та вимкнулася, і ніхто не відреагував).

* Нічне бачення. Ніч — найскладніша пора для батьків: ніхто не витримає довго в постійній напрузі без сну, але дбати про доньок та синів теж потрібно. Відеоняня в Києві та інших містах України — раціональний компроміс.

* Повідомлення про вихід з радіусу дії. Бездротові гаджети мають свої обмеження. Але деякі відеоняні дозволяють підключатися зі смартфона або планшета через мобільний інтернет.

Доставка по Україні

Службою доставки магазину
через 5 - 7 днів

Низькі ціни

Продаємо комісійну
(б/у) техніку

Надійні покупки

Вся наша техніка знаходиться
в робочому стані

Мережа магазинів

Більше 50 точок видачі
по всій Україні